Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Zavar titeket, ha egy pasi elsírja magát szomorú filmeken?

Figyelt kérdés
Én gyakran elsírom magam drámákon, vagy kissé elvontabb, szomorúbb, meg háborús filmeken, és attól tartok, hogy már ilyen is maradok. Ti mit gondoltok erről? Szeretitek, vagy taszítanak titeket az ilyen érzelmes fiúk?

2015. máj. 31. 02:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
20%
Hat fura kicsit, de ha csak egyszer-ketszer esik meg, meg aranyosnak is talalom. De ha rendszeresen, az inkabb kicsit nevetseges szamomra.
2015. máj. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
16%

Engem zavarna.

L20

2015. máj. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Két kezem kevés, hogy hány férfit láttam már (négyszemközt) sírni érzelmi okokból (nem halálesetre gondolok), szerintem jó látni, hogy hiába a keményebb külső, a férfinak is van lelke.
2015. máj. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
38%
A lanyokat kemenyen meg kell farkalni fiam!
2015. máj. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%
2. ezért nem mennek veled második randira.
2015. máj. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Óh, ezzel én is így vagyok! Egy mondattól is könnybe lábad a szemem. Olyan dolgok is eltalálnak, amelyek senkit sem! Nem értem. A feleségem már tudja, hogy nincs mit kezdeni velem. Tényleg nagyon ciki, elhihetitek!
2015. máj. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
22%

Ki az a kocsog, aki elsírja magát egy filmen a nője előtt?:D

Ezért nem vesznek titeket komolyan a nők, nem érzik azt, hogy egy férfi mellett vannak.


Akarva-akaratlanul is ők kerülnek nyeregbe, ha ilyen ratyi vagy...és így nem lesz meg az a felállás,hogy rád van kattanva, akkor is, ha te egy bukó paraszt vagy, aki le se sz..rja...

Persze sok csaj nem fog egyetérteni azzal, amit írok, de tudat alatt ez jön be nekik/ezzel mérgezed meg őket.;)

2015. máj. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
7. Te ilyen "Alfahím" lehetsz :D
2015. máj. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
9%
8.Igyekszem szívem.;)
2015. máj. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%

Potozzatok le nyugodtan.;)

Ezért nincs nőtök, vagy ha van, akkor elhagy.;)

2015. máj. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!