Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolja a többség azt,...

Miért gondolja a többség azt, hogy minden kamaszlány felelőtlen,14 évesen már nem szűz és első alkalommal lefeküdni bárkivel?!

Figyelt kérdés
Én ezt nagyon igazságtalannak vélem.

2017. júl. 26. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Majd ha idősebb leszel, megérted.
2017. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem gondolja a többség.

De ha rólad ezt hiszik, lehet, hogy tükörbe kellene nézni! Lehet úgy öltözködsz vagy úgy viselkedsz, hogy ezt sugallod.

2017. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves első! 15 éves vagyok. Miről is besz3lunk?

Második,nem öltözködök úgy, igazából barátnőmre már sokszor r**ancoztak, neki egy picit a stílusa olyan, de ő is szűz még...


Itt a gyakorin is sok ilyen van.

2017. júl. 26. 12:52
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

A stílus = ember.

Ha a barátnődet zavarja, vegyen vissza.

Rólam még akkor sem hitték, hogy nem vagyok szűz, amikor már nem voltam (17 évesen), és ehhez nem kellett apácaruhát húznom.

2017. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Itt kezdődik a gond kedves kérdező! Mi akik már a 30-at is elhagytuk,tisztába vagyunk azzal,hogy bizony a stílusunk,egyéniségünk az első amiből megítélik az embert.. az első amit a külvilágnak mutatsz magadból..van hogy ez egy erőltetett dolog,ez főleg tiniknél jellemző,hogy megy a divat után,megy a banda,barátnők után.. főleg az öltözködés terén,de sokszor a viselkedés is tükrözi egy egy klikk "hovatartozását" ahogy telnek az évek,körvonalazódott bennem sok minden. Sokkal harsányabbak a mai lányok,hamarabb érezik úgy hogy felnőtt nők..aztán meg sírva rohannak anyuhoz,ha össze hozza őket az élet egy igazi meglett f.. al :D nem a rúzstól,nem a kihívó pics.. gatyától,és csipke melltartótól lesztek nők. Kislányok vagytok,viszont nyilvánvaló jeleket közöltök a külvilágnak, a férfiaknak tálcán kínáljátok magatokat... mikor én voltam ennyi idős mint Te, a sarki k... öltöztek ilyen kihívóan mint most ti. Ezen el kell gondolkoznunk... miért van ez? Még olyan irányba sem indulhatunk el,hogy kihalóban az emberiség,korábban érnek a lányok,hogy a fajfenntartás jól működjön. Miért kell kihívóan öltözködni,és viselkedni... nem értem.Mivel szebb és jobb ez? Ilyenkor meg rosszul esik hogy az emberek megköveznek benneteket? Éretlenek vagytok... lehet hogy menstruáltok..és szőrös a ... és talán egy átlagos kolbi is befér már a réseteken.. de ez nem jelenti azt hogy felnőttetek,és van jogotok ahhoz,hogy a férfiakat "keringőre" hívjátok,és szexuálisan izgassátok őket.. vagy ha ez így van,akkor ne vinnyogjatok,akkor éljetek nemi életet persze elővigyázatosan!! Ez nem csak neked szólt és a barátnődnek,ez minden mostani 14-15 évesnek akik jól elvihognak,pucsítgatnak elreccsentenek egy szál cigit,és marha nagy lányok... aztán meg sír a szátok... nem kell erőltetni még,ami nem megy,és nem nektek való!!!!!
2017. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Mert olvasgatják a gyakorit, és míg napi legalább három lehetek-e terhes, a barátom betette óvszer nélkül csak egy pillanatra ugye nem lehetek terhes, meg hogyan működik 18 alatt az abortusz kérdést lát az ember bizony könnyű általánosítani, mert a pozitív példák nincsenek ilyen harsányan előttünk, így azokon könnyű átsiklani.


Biztosan van egy-kettő normális kamaszlány, de én még nem nagyon találkoztam velük. Mikor 14-15 évesen valakinek az a legnagyobb gondja hogy két hónap után 15 évesen még nem engedik a szülők az ottalvást, akkor az nekem negatív képet fest az egész korosztályról. És ezen az oldalon is leginkább ezek a kérdések szerepelnek, pozitívum egy sem.

2017. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Mert csőlátásúak, és testközelből egyet sem ismernek. Én amúgy pont azt látom, hogy a legtöbb tizenéves nem igazán éli az életét, nem tölt elég időt a barátaival, nem élvezi, amit lehet, csak szorong attól, hogy úristen, nem lesz kitűnő. A tanulás nagyon fontos dolog, én is általában rengeteget tanulok, próbálok minél tájékozottabb lenni, de mikor bulizzon az ember? Huszonévesen, amikor egyetemre megy, és kettessel vergődje végig? Harmincévesen, amikor dolgozik, és lehet, már családja is van?


17/L

2017. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Amikor az első arra gondolt hogy ha idősebb leszel, akkor nyilván nem 15 éves korodra gondolt. Vagy szerinted 15 evesen érett és bölcs vagy már hogy igy kikérted hogy már vagy 15 is?
2017. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Nevelés kérdése főként. Ha egy kamaszlány szülei le se sz*rják, mikor jön és megy, nem beszélgetnek vele, engedik, hogy egész nap a fb-t nyomogassa, akkor ne csodálkozzanak, hogy úgy jön haza, hogy anyu, apu terhes vagyok.


Érdekes, én sosem voltam ilyen. 17 voltam, amikor először megcsókolt a párom. Egészen addig olvastam, tanultam, barátaimmal voltam. Én is kíváncsi voltam, de nem akartam odaadni magam csak úgy bárkinek egy menetre, mert sokkal fontosabb volt az, hogy lelkileg legyek az övé először.


Azt hiszik, hogy már készen állnak a szexre, amikor lelkileg és szellemileg fel sem fogják, mekkora súlya van annak, amikor odaadod valakinek a tested. A védekezésről nem is beszélve...

Akkor talán nem lenne annyi "úristen, lenyeltem, lehetek terhes" kérdés. Ez a szülők hibája.


L/19

2017. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Mert sajnos van ilyen.

Engem még nem is (annyira) az zavarna ha 14 évesen csinálnák (legális), nekem az a bajom hogy mindezt fűvel-fával, védekezés nélkül mert BUTÁK, nem tudják hogy kell, ha egy 15 éves lány le akar feküdni a sráccal akivel 1 éve jár, felelősségteljesen védekeznek és egyik se olyan hülye hogy elhiggye "az elsőnél nem lehetsz terhes" "xy pózban nem lehetsz terhes" felőlem csinálják, de sajnos olyanok is összefeküdnek akikre egy zellerszárat nem bíznék rá, hát még szexuális élet felelősségét.

Most egoistának fogok hangzani de saját példa, párommal 2 hónap után feküdtünk le, mindig védekeztünk (5 éve vagyunk együtt) pár héttel a 16. születésnapom előtt, EGYSZER volt gond, 2. évben kiszakadt a gumi, szóltam édesanyámnak (mert neki lehet, megmondta balesetek vannak) vettünk esemény utánit még aznap, bevettem, kész, 17 évesen szó nélkül megengedte hogy nuvaringre váltsak mert alátámasztottam érvekkel hogy miért jobb, miért pont azt, azóta semmi gond nem volt vele, ha minden 14-15 éves így csinálná nem lenne bajom de sajnos mint ahogy az itteni kérdésekből is látni ez nem így van.

2017. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!