Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy egy kamaszlány...

Normális hogy egy kamaszlány iskolatáskájában ezek vannak?

Figyelt kérdés
17 éves és vannak ugye füzetek, könyvek, tolltartó, de mellé pénztárca, cigaretta, öngyújtó, kézkrém, szájfény, szempillaspirál..
2014. aug. 30. 10:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
A cigarettán és az öngyújtón kívül igen. Azok viszont még felnőttek táskájába sem valók, nemhogy egy tiniébe...
2014. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
A gumi, a síkosító és a fogamzásgátló kimaradt.
2014. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Cigim kívül nálam is vannak ezek. Bát kézkrémem sincs, mert soha nem szárad ki a kezem. :D Na mindegy, ez szerintem teljesen normális. Cigiznie nem kéne, de sok kamasz csinálja.
2014. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
cigin kívül normális. enyémbe ezek vannak: Ajakbalzsam, sminktükör, púder, rágó, füzetek tolltartó, pénztárca, szempillaspirál, pirosító.
2014. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Cigis cuccokon kívül teljesen normális. Az én lányom 10 éves, nála is van pénztárca, szájfény v labelló.
2014. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Nekem vannak füzetek, tolltartó, kicsi fésű, papirzsepi, rágó, víz és ennivaló amit otthonról csomagolnak.

15/L

2014. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Tök normális. Persze a cigis dolgokon kívül...de az már az ő baja.


Nekem füzetek, tankönyvek, tolltartó, kaja, víz és az első kis zsebben: pénztárca, zsepi, iratok, telefon, számológép, kis határidőnapló, vonalzók és asszem ennyi.


17L

2014. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
hú nekem háromszor ennyi van. Ugye az alap füzet-könyv-tolltartó-számológép az nyilván, plusz labello, szájfény, púder, kis fésű, dezodor, kézfertőtlenítő gél és kendő (szeretem a bkv-t...) ragapasz, alap gyógyszerek, női cuccok, rágó, naptár, pénztárca, színtelen körömlakk (harisnyának) tű és cérna, biztosítótű és esernyő. Miért ne lenne normális? 16/L
2014. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%

Lakáskulcsa nincs? :)

A cigarettán kívül normálisak ezek, bár nem tudom, miért az iskolában kell sminkelni.


14/L

2014. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

A cigi is "normális", csak nem egészséges...


Sminkcuccokat nálunk is hord minden lány. Naponta van tesi óra, elkenődik, lemossák, újrasminkelnek.

2014. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!