Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hogyan viselitek...

Kamaszok! Hogyan viselitek azt, hogy nincs saját szobátok, és az ebből adódó nehézségeket?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Mire gondolsz, fejtsd ki részletesebben
2016. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Ki az a hülye aki arra se képes hogy saját szobát biztosítson a gyerekének?
2016. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Sokan vagyunk ilyenek, te HÜLYE!
2016. okt. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

1 éven keresztül laktam egy szobában édesanyámmal és egy ágyban is aludtunk. 15 éves voltam. Visszagondolva viszonylag jól viseltem, de csak mert mindketten igyekeztunk sok időt máshol eltölteni (neki is volt barátja, nekem is). Viszont a magánszféra hiánya nagyon rossz volt. Elmondom, az idegesített a legjobban, hogy az egész szobában 2 polc volt, ami csak az enyém és amin az apróságaimat tarthattam és természetesen anyámnak állandóan hozzájuk kellett nyúlkálnia/átrendeznie őket.

Hálistennek testvérem nincs így se ezelőtt, se utána nem kellett osztozkodnom a szobán senkivel.

Ja és akármikor hazamehettem volna a saját 18 négyzetméteres szobámba apámhoz, de inkább "nyomorogtam" anyámmal, hogy ne kelljen apámmal laknom.

L

2016. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én gyakorlatilag úgy nőttem fel de milyen nehézségekre gondolsz?
2016. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vqgyok a szüleim külföldön dolgoznak igy a nagyszüleimnél lakok. Egy szobában vagyunk mindhárman és nem valami kellemes. Akárhova megyek mindent látnak mert nincs olyan hely a házban ahova el tudnák kicsit vonulni. Max a furdo. Nem valami kellemes de hát ez van
2017. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!