Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti mit tennétek ha a...

Szülők ti mit tennétek ha a fiatok elmondaná hogy a saját neméhez vonzódik? És hogy lelkileg kivan, mert nincs barátja, szerelme? Hibáztatnia kell magát a gyereknek? Kell a szigór?

Figyelt kérdés
Én keresem mai napig azt a fiút akivel csak beszélgetni tudnék. Szar érzés amugy éjszakákon gondolkodni hogy én miért lettem olyan amilyen, nehéz.. Pszichiáterhez nem nagyon szeretnék elmenni mert felírna vagy 6 hangulat javítot de ahelyett inákbb elszívok egy fűves cigit (6 havonta 1x) . Nem merem elmondani anyámnak, se senkinek egy barátom van (lány) akinek elmondtam. Ő mar tudta. De hogy miért találjuk vonzónak a saját nemünket. Na ez a nagy kérdés.
2016. aug. 16. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Pszichológust keress.

Nagyon nehéz ezt tudom. A bátyám anno csak nekem merte elmondani. Éjszakákat beszéltünk végig.

2016. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Bár fiam még nincs,de én beszélgetnék vele róla. Mikor érezte elsőnek hogy a fiúkat szereti stb. Ugyanúgy szeretném,hisz az enyém. Ez nem betegség. Társkeresésben nem tudok tanácsot adni heteronak se,mert ez nem úgy megy,hogy na ide menj,vagy oda,ezt vagy azt mond... Ha jó a szülő gyerek kapcsolat,akkor a szülő maga is rájöhet amúgy a dologra.
2016. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ja a lènyeg lemaradt. Ugyan úgy szeretnèm. Segítenék neki, hogy elfogadja önmahát.

1es voltam.

2016. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Pszichológushoz menj, az nem ír fel semmi orvosságot, csak megmondja hogy nincs semmi baj veled. Semmiféle szigor nem kell ilyesmi miatt, csak meg kell erősíteni téged mert sokan fognak bántani. De ez nem a te hibád hanem a társadalomé.
2016. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, társaslomé? Lehet. De a rasszizmus, mindig is divat kesz ebben az országban
2016. aug. 16. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam több pszichiáternél, egyiknél sem merült fel, hogy gyógyszert adjon. Persze ez az ügytől is függ. A te esetedben inkább csak beszélgetésekre lenne szükség. Az állatvilágban is van homoszexualitás.
2016. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Próbálnám megvigasztalni, hogy nincs itt a világvége, meg beszelgetnék vele, hogyan szerezzen barátokat. De nem erőltetnék rá semmit.


Ha gondolod, írj, szivesen beszélgetek veled.

2016. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj nyugodtan üzenetet, szívesen meghallgatlak és beszélgetek veled. - Van tapasztalatom a témában, és szívesen segítek, ha tudok... ;)
2016. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!