Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen az élet egy kamasz...

Milyen az élet egy kamasz gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nekm még csak egy 3 éves kislányom van. Nagyon jó a kapcsolatunk, anya-apa imádat van. Az utóbbi időben elgondolkodtam, egy ismerős kapcsán, akinek 14 éves lánya van, aki elmesélte milyen rossz, hogy a kicsi lánnyából egyszer csak "nagy " lett, ő ugyanúgy aggódik érte mint régen, de a lányát ez már idegesíti,visszabeszél, nem lehet szeretgetni stb..-hogy én ezt vajon hogy fogom viselni. Tudva azt, hogy ez a normális, és a gyereket nem magunknak neveljük. Ti hogy vettétek ezt tudomásul? Nem hiányzik a "kicsi" gyereketek?

2017. aug. 1. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
De hiányzik :) Az én fiam is most 14 éves és hát... pedig jó gyerek nem csavarog nem iszik nem cigizik nem drogozik. Csak olyan hamar megnőtt és már nem lehet tényleg szeretgetni- na jóó nagy ritkán adhatok egy puszit-meg külön kis dolgai vannak pl telóján levelezget ami persze szuper titkos :) ...stb. De ez nem baj ez az élet rendje,csak én sem gondoltam hogy ilyen hamar elrepül az idő!
2017. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Mintha egy tudathasadásos, sokszor önmagát ellátni képtelen emberrel élnél együtt. Egyik órában cuki és bájos, szófogadó, igazi mintagyerek, a következő órában már lehet hogy egy trehány hajléktalan szintjét üti csak meg.


Mikor el akar menni egy buliba vagy bárhova akkor senki ne szóljon bele, mert ő már felnőtt, tudja intézni a dolgait, ám ha segíteni kellene, akkor meg magatehetelen kisbabává válik és felelősségre von hogy miért várok el tőle ilyeneket mikor ő még csak egy gyerek, és kihasználom.:-D

2017. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgalmas kamasz szülejének lenni. Olyanok mint a kisbabák, naponta hoznak valami újat. Sokszor pozitívat, néha kiborítót. Rengeteget változnak napról-napra, és frissen tartják a szülői agysejteket. Szerettem ezt a kort is.
2017. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!