Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak fiam nagyobb...

Mit csináljak fiam nagyobb értékben lopott az interneten? 2100 euro értékben. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Egy internetes játékban lehet kiegészítőket venni, mi megmondtuk havi 2 ezer forintott költhet erre. Két barátjával átverte az embereket, loptak hazudtak.

Tegnap megkeresett minket két szülő feljellentéssel fenyegetnek. Vissza nem tudjuk adni mert eladták elcserélték.

A fiam csak röhög semmi büntudata nincs. Elvettük a netet, számítógépet, telefont. Erre az apját rugdosta. Ő meg felpofozta.

Lehet ebből eljárás?


2017. aug. 10. 16:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a fiad?
2017. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Most lesz 15 :(
2017. aug. 10. 16:40
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Több százezer forintról van szó, természetesen lehet eljárás.
2017. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Az apját rugdosta? :O

Lop és röhög rajta?

Hát az egyetlen mázlija, hogy nem az én gyerekem. Nem vagyok a szigor híve, de mindennek van határa! Nem egy pofont kapott volna és minden vasat melóval keresne meg és adna vissza, amit mástól elvett!

2017. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Amit elloptak és elcserélték tárgyat, az térítsétek meg a szülőknek a fiú pedig dolgozza le. Azt jól tettétek, hogy nincs net, gép és telefon. Szorosabb póráz kell, fogjátok be a házimunkába és ha van kert, akkor segíthet az apjának barkácsolni vagy bármi, és mellette teljesítsen a suliban is (szeptembertől), ezekkel megtanulhatja megbecsülni a munka értékét és más tulajdonát.
2017. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
44%
Milyen játék? Hogyan lopták? Emberek átverése tudtommal nem tiltott játékokban.
2017. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem, miért kell a gyereknek felügyelet nélkül neteznie, unokaocsém 8 éves, youtubon rágalmazzák egymást a kommentekben, viberezik, facebookon írogat idegenekkel egész szünetben
2017. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

#7-es:

15 éves!

Azért az ember nem gondolná,hogy egy ekkora gyereket még felügyelni kell...

2017. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Csgo vagy miben azt ígérte nagyobb értékű tárgyakat csinál mint ami most van valakinek. Ezt előadták több embernek is.

Nem is tudom mivel büntessem hülyének néz minket, hogy úgysem jelentik fel. De hát nem kis pénzről van, oda lehet a jövője is nem fogja fel ésszel.

2017. aug. 10. 17:23
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem úgy értreettem hogy állandóan a nyakan lenni, hanem néha megkérdezni, mit csinal egész nap a gép előtt
2017. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!