Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hallottátok már ahogy a...

Hallottátok már ahogy a szüleitek szexelnek?

Figyelt kérdés

A szüleiteket vagy az egyik szülőtöket+a mostohátokat?

Hogy reagáltátok le?

Mindtatok nekik, hogy hallottátok?

Nem akarom tőbbet hallani.



2017. aug. 26. 09:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Igen, ez szerintem eléggé általános dolog, hiszen a családi életbe beletartozik a szülők szexuális élete is - ami elkerülhetetlen, hogy egyszer meghallja a gyerek is. Vannak akik meg tudják oldani, hogy ez szobán belül maradjon, de szerintem a legtöbbünk találkozott ezzel az esettel már, nem is egyszer.


Én nem mondtam nekik, mert természetesnek gondoltam, hogy "szeretik egymást". Esetleg amikor felfigyeltem rá (közel volt a szobánk), hogy "mintha történik valami" akkor elkezdtem zenét hallgatni vagy a párnát a fülemre hajtottam.

2017. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak alapból is undorodom ettől a pasitól. Az meg, hogy az anyámhoz ér :( Fúúúj.
2017. aug. 26. 09:55
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Sosem hallottam, viszot láttam 2x, borzasztó volt!

Először még kicsi voltam, éjszaka felébredtem és ez a látváy fogadott (a 2 szoba között csak egy boltív volt). A másodiknál már tini voltam, mentem haza vasárnap reggel mamámtól, direkt halkan hogy ne éredjenek fel, hát jobb lett volna ha nem finomkodok! Ezt már ők is észrevették, soha 1 ára szó nem hangzott el a dologról

2017. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Igen hallottam már meg láttam is undorító eszembejut és aztkívánom bárcsak megnyílna a föld alattam. Mindig harag és gyűlölet fogott el hogy a fa szért nem lehet ezt úgy megoldani hogy nekem ezt ne kelljen hallani. Miért nem lehet legalább a hálószobában csinálni és nem a nappaliban ami az én szobám mellet van plusz sorolhatnám de inkább nem mert elhányom magam.
2017. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Kèrdezz meg egy panellakót. Vagy kerdezd meg az összeset. Nem csak a sexet, hanem meg azt is ha hangosan pislognak. 😉
2017. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk, én nem is értem, mi az undorító abban, hogy a szülők szexelnek. Ha nem tették volna, az a gyerek, aki ennyire érzékeny, alighanem meg sem született volna.


Vagy úgy gondolod, kedves érzékeny lelkületű leszármazott, hogyha te már megszülettél, azontúl a szüleidnek teljes absztinenciában kellene élniük?


Nálunk kicsi volt a ház, én meg egy bagoly voltam, aki nagyon későn aludt el, persze, hogy hallottam. Egy ajtó választott el. Nem mindenhol van folyosó a gyerekszoba és a szülői háló között.


Dehogy mondtam. Örültem, hogy a szüleim jól megvannak egymással.

2017. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem, hál istennek.

Mai nap is undorral töltene el.

2017. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

A szüleimet,az alsó,a felső,meg az oldalsó szomszédot is:) Panel.

Semmi rossz nincs abban,fejhallgató,zene,oszt csókolom.

2017. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

Amikor kicsi voltam sokszor felriadtam arra, hogy azt hittem Anyukám és az akkori nevelőapukám szexelnek, de most jobban visszagondolva talán sosem hallottam, csak rettegtem tőle, mert mindig kiabálni kezdtem Anyunak aki nagyon álmosan és riadtan érkezett meg, és nem úgy, mint aki épp szexelt. Mai napig nem értem, hogy miért féltem ettől?! De nem szerettem azt a férfit, ez biztos benne van. Mikor kicsit nagyobb lettem ritkán hallottam, leginkább napközben, ha rosszkor értem haza, vagy ebéd utáni pihenő időben, hát nem volt jó, néha nagyon fel tudtam idegesíteni magam, utáltam Anyut, de ez nem jogos! Ma már 24 éves vagyok, nem élek vele, de az utolsó időben sikerült normális párt találnia, akivel szerelmesek és boldogok és (sajnos) rengeteget szexeltek, olyan hangosan, amilyet előtte szerintem nem is hallottam, nagyon sokszor ébredtem erre, reggel 7 órakor és felfordul a gyomrom ha rágondolok, egy darabig nem szóltam, de aztán már nem bírtam ki, hogy ne szólogassak be, hogy nem csak ilyen hangerővel lehet, meg, hogy ezt valószínűleg nem csak én hallom, hanem az egész település. A közös reggelik is szörnyűek voltak ezután. Viszont:


1. Egyszer csak én is szexelni kezdtem és valószínűleg én sem mindig némán és Anyukámnak még sokkal szörnyűbb lehetett ezt hallani!

3. Anyukám elhidegült ettől a párjától, mindketten depressziósak lettek, el akarták hagyni egymást, ami nagyon nagy kár lett volna, mert mindketten csodálatos emberek. Nem szexeltek többet. Hosszú és kemény út után találtak vissza egymáshoz és nem tudom leírni mennyire megnyugtató és jó érzés volt egyik reggel végre az ő szexelésükre ébredni!

2017. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Azt amikor apám a barinőjével csinálta.Hangosan nyökdécseltek.
2017. aug. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!