Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan hallottatok, ahogy...

Sokan hallottatok, ahogy megrepedt a magzatburok?

Figyelt kérdés
Mar fel eve szultem,csak annyira jo visszagondolni ra es eszembe jutott a kezdet...Hajnalban elmentem wc-re es ereztem egy roppanast a hasamban,ami utan mar folyt is a magzatviz.Persze szerencsere konnyu szulesem volt.
2009. ápr. 7. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is hallottam, aprót pukkant :)

Én kértem a babámat, hogy lehetőleg dél körül induljon, mondjuk egy vasárnap, amikor kicsi a forgalom, mivel az utolsó időkben már nagyon nehezen aludtam el, többnyire csak reggel felé... Gondoltam, jó lenne egy kicsit pihenni a nagy esemény előtt. Vasárnap délben felébredtem és fordultam volna meg, amikor meghallottam az ágyban még ezt a hangot :) Szóltam a páromnak, hozzon törölközőt, mert elindult a kicsinyünk. Nekem is nagyon szép élmény, jó visszagondolni rá, (bár hajnali 1 volt mire valójában megérkezett, de szerintem csak azért csinálta, hogy Vízöntő lehessen, mint a Nagypapája, hogy az még büszkébb lehessen első lány unokájára) olyankor fokozott ölelgetésnek és puszilgatásnak vetem alá szegény babámat, bár már megszokta. Most épp alszik, nem bántom, de most is csordultig telt a szívem emlékekkel. :)

2009. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!