Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha kiderülne, hogy a fiatok 25 évesen is szűz?

Figyelt kérdés
Nem meleg, próbálkozik a lányoknál, csak csúnya szegény.
2017. aug. 27. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Mit kéne rá reagálni? Nevessem ki, vagy sajnáljam? Esetleg csajozzak helyette?

Csak tudd minden lehetőséggel megalázod... jobb az ilyenre nem reagálni... ha őt zavarná megoldotta volna a hivatasos lányokkal.

2017. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy, az ő magánügye a szexuális élete. Amúgy szép kis szulo, aki csúnyának mondja a gyerekét és nem is teljesen épeszű, ha szerinte 25 évesen kamasz. ...
2017. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
67%
nem vagyok szülő xdd némelyik kérdésen sírok xd miaz hogy hogy reagálnának es mivan akkor ha szuz valaki mert ha 13 evesen vesztette volna el akkor az gaz lenne? szerintem ebbe nincs semmi. Amugy is mindenkinek a maganugye ketto pedig nem lehet mindenki topp modell lehet szerinted csunya de lehet valakinek o lessz az idealis ferfi kinek a pap kinek a papne szoktak mondani
2017. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Az jobban zavarna, ha 25 évesen kamasznak érzi magát. Egyben magyarázat is lenne arra, miért sikertelen a lányoknál.
2017. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj. Ha a fiam 25 évesen még szűz lenne, nem reagálnék sehogy, mert nem lepne meg a dolog. A környezetemben is rengeteg fiú van, akiről lerí, hogy még szűz, sőt vannak akikről mindig is tudni lehetett, hogy nem lesz túl hamar barátnőjük.

Semmi problémát nem látok ebben, de az se érdekelne, ha 15 évesen kezdte volna a szexuális életet.

2017. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne túlzottan.

Én nem csajozhatok helyette - csak ne legyen önsajnáltató, gyűlölködő ember "emiatt".

2017. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Elvenném a szűzességét
2017. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem probléma, valószínűleg majd az idővel változik a dolog.

Ugye Te a fiú vagy?

Normálisabb szülők nem titulálják csúnyának a gyereküket - szerintem (mondjuk nekem szépek vannak, de ha nem azok lennének, akkor sem hinném, hogy csúnyának nevezném őket).

2018. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!