Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom nagyon szeret rajzolni. Eddig sima vagy kitalált állatokat rajzolt, de mostanában a rajzai kezdenek egyre furábbak és ijesztőbbek lenni. Rajzai szinte állandó szereplője egy szürkéskék póni halványrózsaszín hajjal, és mosolyra vágott szájjal. Azt is megfigyeltem, hogy általában ez a póni egyedül van a rajzain, de ha társaságban is van, akkor is normál lovakat rajzol köré. Talán ez a póni jelképezi őt? Másik mániája nők rajzolása, akiknek bevarrták a szájukat, vagy maszk van rajtuk. Illetve mostanság egyre több rémálma van szörnyekkel. Már kérdezgettem őt, mi a baj, de folyton csak azt válaszolja, hogy "Semmi". Ti mit gondoltok? Ez csak egy furcsa időszaka, vagy tényleg valami baja van?

2017. aug. 27. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja. Ha megnyugtat, a férjem nagyon jól rajzol, művészi pályán helyezkedett el és már az oviban is csak fekete ceruzával rajzolt egészen sötét világú rajzokat, ha egy portrét csinál az is nagyon baljoslatuan néz ki, amúgy teljesen normális ember.
2017. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi baja,ebben a korban ez teljesen normális.

Unokahúgom is 14 éves,mostanában egyre többször jár feketében és a rajzaiban is egyre több a sötét szín,ijesztő alak.

És teljesen normális,semmi baja nincsen.

2017. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)
2017. aug. 27. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális.

A legtöbb lánynak van ilyen sötét korszaka, de ettől még nem lelki beteg. Ne aggódj!


21/L

2017. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 14 éves koromban volt egy furry-szerű karakterem, akinek kitaláltam egy depis történetet, és mindig lerajzoltam őt általában sötétben, zöld köddel, sokszor sírt, néha voltak vérző sebei...


De semmi bajom nem volt, ez csak szórakozás volt, illusztráltam szegénynek a történetét, vagy nem is tudom már. :D

2017. szept. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!