Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek 17 évesen ez sok?...

Szerintetek 17 évesen ez sok? Vagy még belefér az elfogadható kategóriába?

Figyelt kérdés

Havonta 1 alkalommal szedetem és befestetem a szemöldökömet.

Havonta 2x megyek manikűröshöz, 1x fodrászhoz (hajfestés+vágás).

2 hetente feltöltetem a szempilláimat (sima 2D, nem 3-4D, amiről ordít kilométerekről, hogy nem igazi).

Heti egyszer masszíroztatok.


Apa ki van akadva, hogy ez nem normális, meg hogy minden egyebet ezekhez az időpontokhoz igazítok az életemben...


2017. szept. 30. 18:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez rengeteg
2017. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Havi fodrász nem jó, tönkreteszi a hajad és a fejbőröd hosszútávon. Én is 16 éves korom óta festetem, szinte folyamatosan, ráadásul nekem vörös a hajam, ami gyorsan kopik ugye. De két hónapnál sűrűbben nem megyek fodrászhoz, ez is eléggé károsít. Havonta nagyon nem jó. Még ha zavar is a lenövés, akkor sem.


A körmöst is sokallom, bőven elég lenne három hét után vagy még ritkábban menni. Oké, hogy hamar kezd lenőni, de az első fél centit azt kb. csak te látod, más nem. Afölött kezd csúnya lenni, akkor már tényleg megéri elmenni.


Amúgy én apukád helyében nem csak az időpontokon lennék kiakadva, hanem azon is, hogy mennyi pénz folyik el ezekre. :)

2017. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha a saját fizetésedből költekezel, akkor nem gáz, arra költöd, amire akarod, te dolgoztál meg érte. Ha viszont a szüleidnek kell finanszírozni, akkor nem csoda, hogy ki vannak akadva.
2017. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

Én 20 éves vagyok,

-szemöldököt szedetni és festetni 2 hetente járok (de én nem nyúlok hozzá)...

-körmöshöz havonta (még így sem nő le borzasztóan)

-fodrászhoz, hát... úgy 3-4 havonta, bár én nem festetem.

-szempilla... 2 hetente? az tényleg durva! nekem 6 hetet úgy kibír, hogy szinte meg sem mozdul.. szintén 2D

-masszíroztatni nem járok


Soknak nem is sok, ha megtehetitek.. inkább a gyakorisággal van "gond"

2017. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos hamar elkezd hullani a műszempilla, egyszer 4 hétre mentem, mert elutaztunk és hamarabb nem tudtam menni... Hát az utolsó héten már úgy néztem ki, mint akinek semmi nincs a szempillája helyén, mert csak pár szál maradt a 2D-ből, borzalom volt. Pedig vigyázok rá, fésülöm, tisztítom rendesen.
2017. okt. 1. 13:55
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a szakemberrel van baj aki felteszi. Vagy rossz minosegi termekeket hasznal, vagy rossz technikaval dolgozik.
2017. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%

Havi 1x hajfestés+vágás? Mi van?! Ennyire kopasz akarsz lenni akkor csak simán vágasd le, mert olyan szinten teszed tönkre vele a hajadat.


Apádnak meg igaza van, ez baromi sok. Pénzbe se olcsó, de ráadásul túlzás, függőséget alakít ki nálad, ami már az írásod alapján el is kezdett kialakulni.

2017. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem normális. Tanulni kéne ennyi idősen..

De a kérdés: miért csinálod ezt? Azért hogy megfelelj másoknak. Csakhogy ezzel pont az ellenszenvüket vívod ki.

Én apukád helyében nem adnék erre pénzt még ha lenne, akkor se.

Persze ha eltartott szeretnél lenni felnőttként, nem a saját lábadon állni akkor hajrá

2017. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez boldoggá tesz, nem baj. Az más kérdés, hogy anyagilag lehet problémás.
2017. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!