Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható e/belefér e, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható e/belefér e, hogy tőlem vár engedélyt, biztatást, arra hogy mással lehessen? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, komolyabb veszekedéseink, problémáink nem voltak. Mindketten egyetértettünk benne, hogy mennyire összeillünk, hozzám akar jönni feleségül, tőlem akar gyereket, mellettem akar megöregedni, a szex is jobban működött mindkettőnknek mint korábban bárki mással stb. Aztán telt-telt az idò, és most nemrégiben beütött a válság. Azt mondja nem érzi jól magát, nem boldog, túl fiatal ehhez az egészhez, nem kíván már és nem tetszem neki úgy, mint régen, nem tudom megadni neki, amire szüksége van. Ez pedig nem más, mint a kalandvágy, legfőképp a szex másokkal. De közben ragaszkodik hozzám és tartja, hogy amiket korábban mondott, azokban most is hisz és, hogy márpedig mi együtt leszünk egyszer, csak ezt nem most akarja. Gyakorlatilag azt várja tőlem, hogy áldásomat adjam rá minden fájdalom és ellenérzet nélkül, hogy mással legyen, nézzem el neki és közben próbáljam én is jól érezni magamat valahol, valahogy. Megmondtam neki, hogy ha két ember szereti egymást, akkor nem külön utakat járnak, hanem együtt akarnak csinálni mindent és nem majd egyszer valamikor, hanem mindig most. Megmondtam, hogy számomra legfontosabb dolog egy kapcsolatban a hűség és erre sem tudnék másképp tekinteni, mint megcsalásra. Megmondtam, hogy feltétel nélkül szerettem és szeretem mindig, sokmindent el tudok nézni, megbocsátani, de ez nem az a kategória. Mondtam neki, addig tudom elnézni ezeket a dolgokat, amíg csak szavak szintjén van, ha tettlegességig fajul a helyzet, soha nem fogok tudni úgy nézni rá, részemről megszűnik a bizalom, részéről a tisztelet irántam, s a kapcsolatunk iránt. Szerinte túllihegem és hogy ha ennyire szeretem, meg kéne tudnom bocsátani neki és hogy a feltétel nélküli szeretés az lenne, ha engedném, hadd menjen mégha úgy is gondolom, vagy kiderül, hogy hülyeséget csinált és végül visszavárnám, hogy én akkor is szeretem. Úgy érzem abszurd dolgokat kér és hogy ez egy hatalmas önzőség tőle, ilyen dolgokat elvárni, mikor elvileg szeret meg velem akar megöregedni. Őt viszont ez felbosszantja, idegesíti, majdhogynem megharagszik rám érte, hogy értetlenkedek és nem értem meg, amit mond, kér, akar. Csak én vagyok ilyen régimódi, csak én érzem úgy, hogy nagyon nem fair, amit tőlem kér, elvár? Csak szerintem, nem elvárható a másiktól, hogy rúgja fel az értékrendszerét, változtassa meg a gondolkodását, a dolgokról, kapcsolatunkról kialakított közös képet? Tényleg én lennék, aki rosszul gondolkodik azzal, hogy azt szajkózza, ezzel a kapcsolatunk halálos ítéletét írná alá?

2016. aug. 15. 09:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ennek
2016. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocs véletlenül entert nyomtam.


Szóval ennek a kapcsolatnak így is úgy is annyi. Ha nyitott kapcsolatra vágyik, előbb utóbb megkapja, de nyilván nem tőled. Neked olyan lányt kell találnod, aki így gondolkozik, mint te.

2016. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Két legyet akar egycsapásra. Kalandozni, másokkal szexelni, de ha kiélte magát, legyél ott talonban. Ez így nagyon megalázó. Én szakítanék.
2016. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
3%

Na, az van, hogy eredetileg a gondolata nem ördögtől való és díjaznod kéne, hogy őszintén elmondja neked baját, mert így tudsz legalább reagálni. Ezt mindenképp gondold végig, mert ez nagy kincs, kevés ilyen korrekt nő él a világon.

Szóval ha egy kapcsolat a szexuális részen kezd kifulladni, ez a nyitás valóban jó lehetőség a kapcsolat megerősítésére és magam is elfogadnám, ha ilyet kérne az asszony.

Természetesen az ő boldogságát kell szem előtt tartanom, ez a dolgom.

Mindazonáltal ennek van egy előfeltétele, mégpedig hogykomolyan egymással akarjuk leélni az életünket. Tehát hozunk egy döntést, az érzelmi hűséget választjuk és ekkor meg lehet engedni a testi hűtlenséget.

A ti esetetekben ez viszont nem áll fenn, mert szerintem még túl fiatalok is vagytok. Í lánynak egyszerűen ki nem élt vágyai vannak és te a fejed tetejére is állhatsz, ez így van.

Sajnos emiatt nem látom reálisnak, hogy a kérését komolyan vedd. Inkább engedd el a kezét és amikor kiélte magát, szedd fel őt újra.

Lehet, hogy hónapok, lehet hogy évek kérdése, de addig te se légy rest és dugd meg, akit lehet.

2016. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
Tenyleg ennyit agyalsz mikozben epp romma alaznak? Leforditom: a pasika masokat akar megfarkalni, de fel hogy nem lesz allando akit farkalhat, ezert te maradj meg szepen a hatterben es figyeld csondben ahogy o masokra elvez, mert szereted ot. Hogyne. Ha ehhez asszitalsz es meg el is gondolkozol rajta, hogy esetleg a te gondolkodasod a rossz, akkor meg is erdemled. Kuka a gyerek.
2016. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

A nyílt kapcsolatnak akkor van értelme, ha mindketten azt csináltok amit akartok.

De neked nem lenne való, ez tény.

Nehez helyzet az tuti

2016. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet értek azzal, hogy ennek a kapcsoltnak sajnos vége, így vagy úgy.

De azt azêrt had kérdezzem meg: barátnődnek visszadobtad a labdát? Hogy ha ő ezt csinálhatna, amit akar, akkor te is? Nyilván nem ez a megoldás, nem is erre bíztatlak, de nem próbáltad ezzel érzékeltetni, hogy mit kér tőled? Hogy örömmel bújjon majd a karjaidba este, és adjon jóéjt csókot, mikor lehet, előtte pár órával nyaltál fényesre egy másik csajt? Őszintén, ha ezt megtetted, és nem gondolkodott el, hanem nagyban kötötte az ebet a karóhoz, hogy ez NEKI JÁR, és te értsd meg, vagy esetleg nem érdekelte, menj, akkor a helyedben abban a pillanatban adnám a kezébe a cuccait, hogy menjen, amerre akar. Borzalmas a barátnőd viselkedése...

2016. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

5-ös

Ha nagyobb levegőt veszel a zsigeri férfigyűlölet kiadása előtt, akkor rájössz, hogy egy srác segélykiáltását olvashattad épp.

Gondolom nincs nagyon affinitásod rá, hogy ugyanezt a gyalázkodó szöveget fordított nemekkel is leírd ide, eltaláltam?

2016. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ötös válaszoló, sugárzik a feminizmus! Úgy látszik nem olvastál túl figyelmesen. Fiú vagyok és én vagyok az elszenvedő, és a lány, vagyis a barátnőm, aki épp arra vágyik hogy engedjem neki, hogy másokkal lehessen. Csak a dolgok tisztába rakása végett, hogy nem mindig a férfi az aki dugni akar össze-vissza.
2016. aug. 15. 10:07
 10/27 anonim ***** válasza:

Amit a csajod csinál, az sima zsarolás. "Ha igazán szeretnél..."

Azt te érzed, hogy igazán szereted-e, nem ő dönti el.

De hiába jó minden, akkor se elég neki.

Nem ugyanazt akarjátok egy kapcsolatban. Ennek itt vége.

2016. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!