Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol nyaraltassam/táboroztassam...

Hol nyaraltassam/táboroztassam a 15 éves elég félénk lányomat? Valami önismereti, önbizalomnövelő tábort szeretnék kb. egy hetes időtartamra. Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 07:56
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és ha lehet valami belföldire gondoltam, nem túl drágára...
2010. máj. 29. 07:58
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát attol függ, hogy merre felé laktok?(:
2010. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Csendes és félénk voltam, de nagyon sokat tanultam önmagamról és a kapcsolataimról, mikor a Szentjánosbogár Hittantáborban voltam (nem kötelező vallásosnak lenni hozzá). Sokat beszélgettünk, de voltak önismereti órák is, amikor egyedül kellett elmerülni a gondolatainkban, végig a szabadban voltunk, este tánc és teaestek voltak. Akkor voltam 14, most 27 vagyok, de még mindig emlékszem. A helyi templomban érdemes érdeklődni utánuk, talán még működik a szervezet. (Mégegyszer hangsúlyozom, nem elsősorban a vallás a lényeg, csak végre egy nem iszákos-szexelős, hanem egy nyugodt, zenehallgatós, beszélgetős tábor volt.Ezért is merem ajánlani!)
2010. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen, belföldire gondoltam, nem túl drágára Vas, Zala vagy Veszprém megye, Balaton környéke...


köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 30. 09:03
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
A lany is akar taborozni menni, vagy te akarod, hogy menjen? Mert ha o nem akar, akkor barhova kuldod, utalni fogja:) Ha meg akar, akkor valassza ki maganak!
2010. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
konkrétan hol lakik? ha ezt megmondanád, és stimmelne a dolog, akkor egy nagyon jó tábort tudnék ajánlani!
2010. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kőszegen lakunk, de autóval el tudjuk vinni (persze ha nem az ország másik végében van) és ő is el szeretne menni valamilyen táborba, de konkrétan még nem tudja milyenbe is. olyat szeretnénk ahol tényleg jól szórakoznának, tartalmasan. néztem a neten a zánkai tábort....esetleg?
2010. máj. 31. 06:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én gitár táborba megyek meg rendeznek a balatonon is egy csomo tábort én egy vallásosba megyek

De ha a lány sportol vagy zenél esetleg természetjárósba

2010. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha szereti a lovakat, és a lovaglást is, elmehetne lovas táborba. Ha kipróbál új dolgokat, talán megkedveli és önbizalma is lesz hozzá (:
2010. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tábor? Ugyan már:D


zenei fesztivál (:

2010. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!