Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mik a tapasztalatok? Ti már...

Mik a tapasztalatok? Ti már játszottatok "7 perc a mennyországban"-t?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi is csin házibuliba

de nem annyira durva változatban mert am a fiú bármit csinálhat a csajjal 7p alatt!én is voltam1szer nemvolt rossz mert a kiszemeltemmel volt:)am az első 1-2p elég ciki,mi csak smároltunk!ja és egy kisebb helységben kell lenni lekapcsolt villanynál!próbáld ki:)

17/f

2011. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Én még sosem, lehet majd 2-3 év múlva kipróbálom, addig 100% hogy nem. Kockázatos, nem leszek tőle menő. 13L
2011. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
bocsi az offért, de ez micsoda? hogy kell játszani?
2011. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Ez durva...hova fajul a mai világ???

23:03-as 13L-te vagy a legértelmesebb az írásod alapján.

Most komolyan ez a legégetőbb problémátok ennyi idősen?


20/N

2011. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az mi?
2011. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nagyon menőnek tartottok, sok amcsi filmben volt...játszottunk ilyet..hát nagyon megbántam, a fiú már álló bélóval jött be a gardróbba, rám mozdult, 2 perc könyörgés és sikítozás után jöttek segíteni a haverok... szal eléggé kockázatos... :/
2011. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De ez mi?
2011. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is tudni szeretném...
2011. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
hát pontosan én sem tom, de szerintem azt jelentheti, hogy 7 percig egy szobában azt csinálhat veled a fiú amit akar. AM BOCSESZ AZ OFFOLÁSÉRT!!!
2011. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
89%

Én is csak filmből tudom. Szerintem amúgy ez a "játék" eléggé gány, és aki játssza... hát:D Amúgy annyi, hogy kisorsolnak egy fiút meg egy lányt, bemennek valószínűleg egy spájzba, vagy egy kisebb szobába, és hét percig hagyják őket "bármit" csinálni. Vélemény szerin ostoba, és teljesen idióta dolog. Azoknak a dolgoknak amik bent történnek, jobb esetben szerelemből,de minimum szeretetből kéne lennie, nem azért mert menő, vagy hasonló. Lehet hogy régimódi vagy naiv vagyok, de szerintem így van:D Remélem senki nem fogja piszkálni a válaszomat, mert a kérdésre is választ adtam benne.:)


16/L

2011. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!