Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hogyan mondjam el...

Szerintetek hogyan mondjam el anyumnak hogy ne jöjjön be amikor fürdök?

Figyelt kérdés
Nem tul gyakran de be szokott jönni mikor fürdök mer ki kell teregetni a mosógépből vagy akármiér.Kicsit szégyellős vagyok az utobbi időbe de nem akarom megbántani.Hogy mondjam el neki?

2017. nov. 19. 10:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha nem figyel rád, akkor nincs probléma, nincs mit takargatni. :)
2018. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Arra nem figyel amit mondok:(
2018. febr. 28. 13:49
 23/26 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy ÍRD KI az ajtóra! :)))
2018. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ma ki probáltam leszedte és azzal együtt jött be hogy ugye ezt nem gondolom komolyan.Meg miért ne jöjjön be? Nem egyedül fürdök?Látott már elégszer pucéron,stb :(( hiába mondtam miért ne
2018. febr. 28. 18:30
 25/26 Krecc15 ***** válasza:
Amikor fürdesz állítsd fel a cerkád :D Rám is párszor benyitott,utoljára meg úgy csináltam mintha recskáztam volna,benyitott és csukta is az ajtót :D
2018. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha a probléma azóta is fennáll, (nálunk a faterom volt ilyen, de nem a fürdőbe csak a szobámba, kopogás nélkül, én megkerestem azt a kulcsot, mert hiába mondtam, kértem fateromat, hogy nem, akár a kérdező anyja, meg se AKARTA hallani, ez a típus pedig a szép szóból nem ért, mondhatod neki akárhogyan. Ugyanígy leszedte a "Belépés előtt légyszi kopogj és várj, amíg szólok! Köszi!" illetve "Kérlek ne gyere be, míg nem szólok!" kiírásokat, mondván ez az ő lakása, neki mindenhová joga van belépni várakozás nélkül. Nem tisztelt bennünket, nárcisztikus személyiség, aki mindig a falnak is nekiment volna, ha be akar menni.

A fürdő kulcsa megvolt, a szobámnak nem, ezért kiszedtem a zárat és elvittem a kulcskészítőhöz. Régi típusú zár volt, számozott kulccsal. Onnantól azt csináltam, hogy mindig zártam az ajtómat, faterom meg értetlenkedve kritizált, de nem szóltam hozzá, mert abból veszekedést provokált csak volna. Ellenben a zárt ajtó zavarni kezdte, volt, amikor dörömbölt, és kiabált, ilyenkor feltekertem a hangerőt, akkor meg leállt mert nem akarta, hogy a szomszédok panaszkodjanak. Aztán már csak kopogott. Megszokta, hogy bezártam a bizalmam kapuját is előtte a szobámmal egyetemben. Néha aztán amikor már annyira nem akartam nyitni-csukni, volt párszor, amikor "benyitott majd kopogott!" én meg természetesen "NEM SZABAD!", és ha mégis kijebb tárta az ajtót és be akart jönni, kinyomtam az ajtón és visszazártam kulcsra. Utána ajtón keresztül próbált b...szogatni, amire én szépen helyre tettem.

Igazából sosem szokta meg ezt, hogy zárjuk az ajtókat, de legalább megtanult kopogni! :)


Sajnos kérdező anyud is csak így fogja megérteni, hogy mit akarsz, ha nem szavakkal beszélsz, hanem tettekkel, és minden fürdéshez-zuhanyzáshoz viszed magaddal a kulcsodat a fürdőhöz, különben eldugja. (Nálam is eldugta, először anyukám, aztán anyu végül belátta, hogy igazam van, majd fater is el alarta dugni, őt pedig addig szívattam, amíg vissza nem adta a kulcsomat a szobámhoz!)


Nem vagyok büszke ezekre a dolgokra abban a tekintetben, ahogyan kezelnem kellett a szüleimet, de másképpen nem tudtam, a szép szóból meg faterom egyáltalán nem, és anyu is csak egy idő után kezdett érteni. Szóval a helyedben kérdező megnézetném én azt a zárat, esetleg kicserélném egy olyanra, aminek van kulcsa, amit mindig magamnál tartanék. Ennyi. :)

2019. okt. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!