Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha megtudnátok,...

Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a haverotokat, vagy szülők esetében gyereketeket 'vonzza' a gipsz, begipszelt láb pl?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég el volt törve a lábam, és par nappal azután, hogy levették a gipszet, az egyik barátom elmondta, hogy őt valamiért mindig vonzotta, érdekelte az, ha valaki gipszet visel, be van gipszelve a lába, és az is, ha mankóval jár vagy be van fáslizva valakinek a lába/keze. Azt mondta, mindig kiskora óta felfigyel az ilyenekre (most középiskolás fiúk vagyunk), nézi az illetőt, és kíváncsi rá hogy milyen gipszben lenni, és szeretné ez vagy az előbb felsoroltakat átélni. Neki még nem volt egyikben sem része szerencséjére, ezért kíváncsi rá, hogy milyen.

Engem eléggé meglepett, és mindenesetre elég fura dolog, de egy részről meg tudom érteni az érdeklődését, mert még nem volt hasonlóban része. Én ezért csak mesélni tudtam neki a 'tapasztalataimról' egy kicsit bővebben. Megsérülni természetesen pedig biztos vagyok benne, hogy nem szeretne, vagyis nem az vonzza, hanem a "következménye".

Viszont felmerült bennem az a kérdés, hogy vajon mások mit reagálnak, mit gondolnanak, ha ezzel előállna a haverjuk, vagy netán szülőként a gyerekük. Mit szólnátok? Mit mondanátok neki?



2017. dec. 4. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Van olyan, akit az amputáció érdekel....
2017. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én kisgyerek korom óta elakartam tőrni egyszer a kezem mert szerettem volna gipszben lenni. Idén nyáron sikerült, 18 vagyok, gipszes kézzel mentem érettségizni, imádtam, ahogy levették már hiányzott
2017. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a kérdést egyszer már kiírtad, csak a saját nevedben, de pontosan ugyanezekkel a szavakkal, ugyanezt a szitut...

Engem senki perverziója nem érdekel, amíg nem olyan jellegű, hogy azzal árthatna bármilyen embernek vagy állatnak vagy saját magának.

Megmondanám neki, hogy a patikában lehet venni fáslit, ha jó vastagon bekötözi vele a kezét/lábát, még a gipszre is hasonlítani fog. Aztán örüljön neki. Esetleg biztatnám is, hogy talán egyszer, valahol találni fog egy olyan lányt, aki szintén erre izgul, és majd egymást kötözgethetik meg gipszelgethetik otthon.

Ha a gyerekemről lenne szó, akkor onnantól kezdve fokozottan figyelnék rá, hogy nem e mutat más furcsa tüneteket, amik esetleg komolyabb mentális problémára utalnának. Illetve szépen megkérném, hogy ne törje el a saját (se mások) végtagjait, csak hogy kipróbálja, milyen a gipsz.

Egyébként meg bárkit megkérdezhet(sz): baromi kényelmetlen. A benne lévő végtagod fáj, aztán teljesen elzsibbad, aztán viszket, mint az állat, de nem tudod megvakarni a gipsztől, ami egy betonmerev, hideg, mész- és kórház szagú pólya. Nincs benne semmi jó és semmi érdekes.

2017. dec. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez betegség, nem normális dolog.
2017. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
94%

Sokadjára futunk bele hasonló kérdésekbe. Legalább visszakeresnétek a már kivesézett kérdéseket.

Gipszfétis így hívják.Nem betegség inkább a szexuális érdeklődés egy speciális formája. Vannak ilyen olyan fétisek,gyakorlatilag fel sem lehet sorolni annyiféle.

Aztán mindenki maga dönti el mennyire mondja el a környezetének vagy többeknek. Szerintem megvan a világ anélkül, hogy ezt is megtudja.

2017. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
17%
Törd el valahogy a kezed vagy a lábadat kérdező, akkor kapsz gipszet, megutálod és többet nem fog érdekelni a dolog. Szerintem ez ellen csak ezt lehet tenni. Egy csonttörésbe meg nem fogsz belehalni.
2017. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kissé furcsa, de szerintem ha nem akarja emiatt direkt eltörni a kezét vagy a lábát, akkor nem probléma ez.
2018. jan. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!