Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy győzzem meg a szüleimet,...

Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy ne kelljen nyári táborba mennem eltört, begipszelt kézzel?

Figyelt kérdés
minek menjek így a Balatonhoz? úgyse tudok semmit csinálni még fürdeni sem. Meg égő is lesz.

2016. aug. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

"Anya/apa nem fogok elmenni a táborba, mert semmi értelme így, hogy el van törve a kezem."


Én nagyjából ennyit mondanék, szerintem ezt nem kell tovább ragozni.

2016. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Miért lenne égő a begipszelt kéz? Hány éves vagy? Egyébként ha nem tudnak hová tenni, felügyelet nélkül meg nem maradhatsz, akkor muszáj elmenni.
2016. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy mennyi idős vagy, de ha 11 elmúltál akkor simán megvagy felügyelet nélkül.
2016. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rozsda~RUST ***** válasza:
30%
Én reggel apámmal elmentem röntgenre és gipszes kézzel úgy mentem is egy eléggé túlélő táborba. Még menő is voltam , hogy én úgy is odamentem. Fürdéskor a kezem kiemeltem és áldogáltam.
2016. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Én elmennék, ha amúgy lenne hozzá kedvem.
2016. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!