Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ma már 13 éveseknél alap az h valaki a barátjával/barátnőjével pettingel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 12:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
ha még csak erről lenne szó...de nem csak pettingelnek, hanem szexuális életet is élnek. és ezzel az a baj, h nincsenek eléggé felkészülve, és felelőtlenek. na meg olykor tudatlanok is e téren.
2010. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%

Na mert a petting mi ha nem sexuális élet? -_-


Amúgy szerintem abszolút nem "alap". Csak a kivételeket nagyon könnyű észrevenni, a szürke többségről meg fogalmunk sincsen.

2010. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem szomorú. Kimarad az álmodozás arról, milyen lehet, az izgalom egy kapcsolatban, és az idő, amíg várnak a másikra. Ez is építi a kapcsolatot, de a mai fiatalokban 12-14 évesekben már nincs meg az a félsz, ami anno bennünk (most vagyok 27, nem volt azért olyan rég!). A fiúk sem félnek leteperni egy lányt, és a lányok sem mondanak nemet, nem az a "menő", sőt! Hol vannak már az olyan kapcsolatok, ahol a fiatalok 1-2 évig is együtt járnak, megismerik, mélyen megszereitk egymást és közös döntésből, majdnem felnőtt fejjel 17-18 évesen szeretkeznek először? Nem sajnálom, hogy ezt éltem át, és nem azt, ami ma megy. Gyors kiégéshez és éretlen lelki élethez vezet majd, utána pedig a kapcsolatokat nem sikerül majd hosszabb távon megtartani, mert nem találják, amit keresnek - ami már az elején elveszett. De nem baj, dícsérjük majd a szingliséget, nem baj, ha lelki sérült vagy és kapcsolatra képtelen, majd azt is menővé tesszük és nem lesz ciki, hogy valaki nem képes elköteleződésre! Ez a jövő. L27
2010. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 13 évesen még csak tetszeniük egymásnak,hisz még csak gyerekek.14 éveseknél már elfogadható és sokkal gyakoribb is,habár én 15 vagyok lány és még nem csináltam.Persze fűt a vágy,hogy milyen lehet,de várok arra a fiúra akinek nem csak ARRA kellek.Azt hiszem egy ideig még nincs szükségem rá és fiúra sem.
2010. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

*tetszeniük kéne


ez lemaradt...bocsi:S

2010. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem alap és nem is mindenki olyan,van aki játsza az eszét,ezek még kistaknyosok és nem ezzel kellene foglalkozni,de aki már ezt csinálja annál a szülők is valamit a nevelésnél elrontottak.Van egy pár kikapos csaj,de az anyukat is meglehet nézni,amikor megtudják hogy túl van már a sexen is a lánya,annyit mond,hát nem tudok már mit tenni,meg legalább a szerelmével,mindig másra mutogatnak,nem merik a felelősségüket vállalni.A diszkóba is a szülő engedi el a gyereket,ahogy a cigit is gyakran ő veszi meg,v. ő add rá pénzt.Szóval a hibát nem a médiára kellene folyton fogni.

És a látszat is néha csal,nekem nem egy barátnőm volt,aki kicsit kihiíóan öltözködött és néha úgy is viselkedett mindenki azt hitte hogy könnyűvérű és mint kiderült még 20 évesen is szűz volt.Csak most már tagadják,mert majdnem hogy szégyelni kell ha valaki nem egy utolsó kis loty. .

2010. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem 16 éves kor alatt nagyon korai a sex,hisz nem is érettek hiába hajtogatják folyton ezt.A fiúk is sokszor még 15-16 évesen is akkorák mint egy 7-es gyerek,szóval egy 165 cm srác,akinek anyuci intéz mindent mert semmit nem tud megoldani egyedül,hol érett már.Egyébként sok lány van aki még ma is 17-22 éves korában vesztí el,csak ez tabu és ha valakit megkérdeznek akkor azt válaszolja hogy már nem szűz.
2010. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
ha megkérdeznénk most jelenleg 15db 13 éves gyerekett mi az a petting ebböl ha tudná 1-2 :)
2010. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
13:17-es 27 évs lánynak: Szerintem kissé sötéten látod, nem kell ilyen rémisztő fantazmagóriákat kreálni. A magányosság rossz dolog, ezért sosem lesz menő, maximum a szinglik megpróbálják a jó oldalát nézni, ha már nem lehet társuk.. A 13 éves kislányok meg szerintem nem élnk szexuális életet, csak egy kisebb százalékuk, amit persze könnyebb észrevenni. Csomó 17-18 évest olvasok itt is, hogy jaj lefeküdjek-e vele.. Lehet, hogy lazul az erkölcs, de az emberek lelki alkatát nehéz befolyásolni. Anno nekem is próbálta befolyásoln egy könnyűvérű gyerekkori barátnőm, ehhez képest 23 évesen veszetettem el a szüzességem (az is lehet, hogy ez pont annak a következménye, túl hamar akarta rámtukmálni). 25/L
2010. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

13.17. itt vagyok én élő példának, amit leírtál :)

amikor összejöttem a barátommal, 15 éves voltam. ő pedig 18.!! és csak rá 2 évre, miután nagyon megismertem, akkor döntöttük el, hogy megtesszük... 17 évesen. tudtam mindent. mai napig együtt vagyunk, és jócskán változtunk mind a ketten. ő már 21.én pedig 18.egymás mellett nőttünk fel, és ismertük meg a felnőtt dolgokat. és ez annyira szép, és annyira jó. tudom, hogy ő tudja milyen kis gyerek voltam, és látja azt is, hogyan növöm ki ezt a kort... róla nem is beszélve:) , ma már 3 éve együtt vagyunk. mi hosszú távra terveztünk, és ez eddig bevált ;) remélem a gyerekeink is hasonló véleményen lesznek :)

2010. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!