Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamasz (15-18) éves fiúk...

A kamasz (15-18) éves fiúk milyen gyakran sírnak?

Figyelt kérdés
Szoktatok sírni, ha leszidnak a szüleitek? Vagy ha hibásak voltatok valamiben és szólnak miatta?
2017. dec. 24. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Jelenleg 18 éves vagyok. Ilyen dolgokon, hogy leszidnak a szüleim, vagy hogy elesek nyilván nem sírok :D

Még az érzékenyebb lányok sem tesznek ilyet.


Úgy 16 éves koromig elég sírós féle voltam, mivel a családunk eléggé szétszortan él Európában. (Már 7 éves koromban elváltak a szüleim.)

Anya abban az országban, apa ebben, egyik tesó az egyik szülővel, a masik tesó meg a másik szülővel. Én meg mindig vagyok az ingázó, de inkább énis külföldön élek anyával, akkor iskola, most pedig főiskola miatt.

Amikor egyik szülőtől mentem a másikhoz, mindig sírtam. De elég keményen 😅

Szinte nem volt alkalom, hogy búcsú könny nélkül teljen el.

Azóta volt egyik nagyszülő temetés, (15 évesen) amikor szintén nagyon de nagyon sírtam. Nem állt ugyan közel hozzám (talán 3x ha láttam) de már csak azért is sírógörcsöt kaptam ahogy anya duzzadt és kisírt arcára néztem.


Azóta változtak a dolgok. 17 éves kor környékén valahogy teljesen kihalt belőlem minden érzelem. Lehet annak is köszönhető, hogy szörnyű egy gyerekkorunk volt egy beteg elméjű nevelőapának köszönhetően.

Búcsúkor a szemem sem rezzen meg. Azóta elhunyt egy másik nagyszülő, nagymama, szintén anya részről amikor már 17 voltam. Valahogyan fel sem fogtam. Végig álltam azt a pár órás temetést több száz síró ember/rokon között, anya mellett, de semmi. Ha akartam volna eröltetni a sírást, akkor se ment volna. Pedig ő már tényleg nagyon közel állt hozzám.

Azóta szintén volt nagyon sok búcsúzás amikor utaztam ide-oda hónapokra, de mosollyal az arcomon mentem tovább mindig a reptérre.


Szóval vannak ilyen nagy fordulatok is valakiknél. Ahogy betöltöttem a 17-et, szinte minden érzelem elszállt. Viszont hogy mentségemre szóljon, szerencsére kőszívű sem vagyok még teljesen. Úgy 3 hónapot töltök 1 évben Magyarországon, viszont megismerkedtem egy lánnyal. És mit mondjak, kicsit megakadt a levegő amikor elkellett tőle búcsúznom 3 hónap után a nyáron :/ De mondjuk könny akkor se volt.


Bocsi ha kicsit túl hosszú és személyes lett, de te kérdezted 😅😅


Ha számokra vagy kíváncsi, akkor 15-16 éves koromban évi 20 alkalom, 17-18 éves koromra meg legyen évi 1 alkalom a kis rezzenések miatt.

2017. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb.ezt tapasztaltam a fiamnál amit az 1es írt.
2017. dec. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor, ahányszor szomorúak és eljön ez a pont. Az pedig, hogy a lányokat sírósnak tartjuk a fiúkat meg keménynek, ezeréves badarság, aminek ideje lenne véget vetni. Akinek fáj a szíve, és szüksége van rá, sírjon! Akár fiú, akár lány, akár 10 éves, akár 30!
2017. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok, de nem mostanában sírtam. Talán akkor, ha valami nagy baj történik, neadj' Isten haláleset. De ha "leszidnak a szüleim", akkor nem. Nem vagyok már 5 éves :D :D Mondjuk nyugodtan leszídhatnak, nem nagyon érdekel, mit gondolnak :D
2017. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
azért mert leszidnak valakit egy óvódás kislányon kívül nem igazán szoktak sírni, ha egy majdnem "felnőtt" fiú, az meg szerintem gáz is. De persze ettől még lehet pár olyan ritka alkalom amikor sír. Én pl legutobb 2 éve amikor meghalt a kutyám. (akkor 16 voltam)
2017. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig újhold után 2 nappal szoktak sírni.
2018. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!