Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mire utalhat, hogy hirtelen...

Ez mire utalhat, hogy hirtelen megváltoztam és gyakran így érzem magam? www.youtube.com/watch? V=E1mU6h4Xdxc

Figyelt kérdés

Persze nem vagyok kva, a többi része, a zavar, a félelem, az életunottság, életfájdalom. A videó klipp és a szöveg is igaz rám.

Teljesen megváltoztam. Divatosan, de színesen öltöztem, nevetős voltam és pop dalokat hallgattam.

Most is így van majdnem. Más zenéket is szívesen hallgatok, nagyobb megértéssel. Melaine Martinez, Öngyilkos osztag, ilyenek. A ruháim már nem olyan színesek. Szoktam nevetni, de nem túl gyakran, akkor is nem egyszer megjátszom. Ritkán érzem igazán boldognak magamat, üldözött vadnak, boldogtalannak érzem magam. Sokszor a saját halálomról álmodok. Mi történik???



2017. márc. 24. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem működik a link. Hogy érzed magad?
2017. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most unottan és egy dal hatására elvágyódónak. A linken Rihanna Disturbia cimű dala van
2017. márc. 26. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi dobna fel?
2017. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha összejönnék egy olyan sráccal, aki nem hasonlit rám picit sem! Vagy nálam is pesszimistább és kissé erőszakos, de szerető, vagy egy kis napsugárka...
2017. márc. 29. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd biztos lesz párod, csak türelem. A jóra várni kell. Hány éves vagy?
2017. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!