Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Milyen érzést váltana...

Szülők! Milyen érzést váltana ki belőletek, hogyan reagálnátok, ha a 14-15 éves lányodat rengetegen bámulnák meg?

Figyelt kérdés
És nem,nem csak a saját korabeli fiúkról van szó,hanem akár a te korodbeli férfiak is megnézik keményen. Nem kelleti magát senkinek,nem sminkeli szét magát,és nincs kint mindene,csak ő a legszolidabb ruhákban is mindig túllő a célon az adottságai miatt.
2017. dec. 25. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Kérdés inkább az, hogy őt hogy érinti.

Egyébként mindig van a szolidabbnál is visszafogottabb ruha.

2017. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Szóval nagy melle van. Mit lehet erre szólni? Nem tehet róla...
2017. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
jaj én emlékszem mikor hasonló korban voltam, talán kicsit idősebb, anyám meg rendszeresen oltogatta a férfiakat. egyszer leordított egy szerencsétlen 40 év körüli férfit hogy MAGA NE NÉZZEN ILYEN MEGDUGLAK SZEMEKKEL A LÁNYOMRA, MAGA PEDOFIL ÁLLAT... persze az egész utca minket nézett. na ezt ne mert nagyon gáz, azóta korlátoltan mutatkozom anyámmal az utcán (csak ha nagyon muszáj)
2017. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Ilyenben nekem is volt részem sokszor. Na meg persze dudálásokból. Emlékszem akkoriban, hogy fel voltam háborodva ezen. 15 éves voltam amikor egy városban sétáltam és megállt mellettem 1 kocsi. 1 fickó ült benne és útbaigazítást kért. Elmagyaráztam neki hogy merre kell mennie, látszódott az a kereszteződés ahol be kellett kanyarodjon majd tovább egyenesen. Elkezdte mondani hogy üljek be a kocsiba mutassam már meg mégis. Jött 1 gondolat hogy ez talán nem is azért állt meg mert nem tudja az utat. Udvariasan nemet mondtam. Újra és újra kérlelni kezdett. Mikor sokadjára is nemet mondtam fékcsikorgatva mérgesen elhajtott. Ha akkor beszállok nem biztos, hogy itt vagyok. Sose mondta anyukam , hogy tilos idegenekkel elmenni. Én magamtól voltam ilyen óvatos.

Nem árt erre megtanítani a lányodat.

2017. dec. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
94%

1. Büszke lennék rá.

2. Megtanítanám óvatosnak lenni. Nem csak kamaszkorában, hanem már jóval előbb.

2017. dec. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szülő vagyok, de azért leírom, mit tapasztaltam.


Engem is megnéztek ennyi idősen, beszólogattak, dudáltak, stb. de önmagában ez nem egy nagyon problémás dolog. A másik részéről nagyon bunkó, de ezt le kell xarni, felesleges ezen idegeskedni. A bajok nem itt kezdődnek.

2017. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy 14 éves kishúgom, akit megpróbált már elvinni egy idősebb pali, pedig Ő még csak nemis az a nőies lány, hanem elég kislányos és hát remélem nem kell leírnom, hogy mit éreztem akkor mikor elmondta ezt nekem.

Na, de ha mondjuk Ő egy jó testi adottsággal rendelkező lány lenne és megnéznék az utcán, akkor engem annyira nem zavarna.

És bocsánat, hogy én nem szülőként írok, hanem bátyként.

26/F

2017. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolatban valószínűleg leszaggatnám az illető tökeit, amúgy nem tudom mit tennék. Ha a lányom is észrevenné és zavaró lenne, akkor szóvá tenném határozottan, vele pedig megbeszélném, hogy mit tegyen ilyen szituációban. A 14 éves gyerek az gyerek, és látszik is rajta, legyen bármennyire "fejlett" is. Mennyire lenne az normális, hogy 50-es nők csorgatják a nyálukat folyamatosan 14 éves kisfiúkra? Ő is még csak ismerkedik saját magával, a változó testével, valószínűleg egy csomó parája van amúgy is.
2017. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Na ez az ami miatt ma már az csinálja jól aki az utcán szemellenzőt vesz és nem néz rá senkire.


Egyfelől mert franc tudja már megkülönböztetni a 14-15 éveseket a 25 évesektől. (szal egyből pedofil vagy).


Másfelől mindegy, mert ha ránézel egy nőre, akinek persze nem vagy a zsánere akkor alapból perverz vagy.


Harmadrészt ha faszira nézel akkor homár vagy.


Fontos az is, hogy egyértelműen gyerekekre se nézünk, mert az már csak a pedofila jele lehet.


Jobb ha a kutyákat is elfelejtjük, mert hogy jövünk mi ahhoz...


Ha a földet nézed, megfájdul a nyakad, ha az eget nézed meg elbotlasz a járdaszegélyben, vagy arcon csap a kemtrél.


Mondjuk az is lehet, hogy csak a lányod biológiailag érett lett, amit igazábol te teljesen mindegy, hogyan kezelsz, esetleg magadnak teszel rosszat.



Az más kérdés, hogy rohadt nagy prosztóság férfitársaim részéről pofátlanul belebámbulni mások testrészeibe...

2017. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
örülnék neki, hogy milyen csinos
2017. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!