Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megpofozhat egy tanár egy...

Megpofozhat egy tanár egy diákot (6-odikos) ha tényleg rossz dolgot csinált?

Figyelt kérdés
Ma tesi után nagyon összekaptam az egyik osztálytársammal és nekemugrott.Én nem hagytam magam és lekevertem egyet neki és elkezdtünk verekedni.Bejött a tesitanár és szétszedett minket és k*rva nagy pofont osztott ki mindkettőnknek.(ez már a teremben volt mer behívott minket)Szaktanárit fogunk kapni.Kitünő tanuló voltam és az utolsó nmapon szaktanárit fogok kapni:'(.Csak az lenne a kérdésem ,szabad-e neki engem megpofoznia?
2010. jún. 3. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nagyon sok tanulóra rá ferne. De másnap már ott van anyuka, es a tenárt veszik elő... szomorú!

Regen, ha a gyerek kapott egy jó nagyot a favonalzóval, meg sem mertek otthon mondani, nehogy otthon is kapjanak, es negyed ennyi fegyelmi problema nem volt!

2012. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Régi a kérdés, de nekem az általános iskolai tesitanárom egyszer a fejemhez b*szta a kosárlabdát, mert megszólaltam...

de olyan erőből hogy eszméletlen.

Némelyiknek van egy kevés elfojtott agressziója

2013. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
basszus de rég raktam már ki ezt a kérdést :D lassan már három éve :D azóta már tök lespanoltam Feri bácsival :)
2013. jan. 20. 17:49
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezt jó olvasni :)

És lett a szaktanáridnak akkor valami következménye rád nézve?

2013. jan. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem nagyon :D A magatartás soha nem érdekelt igazán :) (nem mintha olyan hihetetlen ördögfióka lennék)
2013. jan. 25. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!