Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek a helyemben? Mi...

Mit tennétek a helyemben? Mi a véleményetek erről az egész komédiáról?

Figyelt kérdés

17 éves a lányom.

Van barátja, élnek nemi életet.

Ezzel semmi baj nincs.

Viszont már az elején feltűnt, hogy a lányom azóta kéri, hogy pedikűröshöz járhasson, illetve elkezdett magassarkút hordani.

Végülis semmi kivetnivalót nem találtam benne, úgy hogy beleegyeztem.

Most viszont netezés közben ráírt a barátnője, ami megjelent oldalt, így én is láttam és elolvastam.

Azért van szükség a pedikűrre meg a sok lábápoló készítményre, mert a fiatalember arra izgul, meg a magassarkú papucsokra!

Havonta eddig leszámítva, több mint 10 ezer forintunkba kerül a hóbortja.

Ezen most én húzom fel magamat fölöslegesen, vagy tényleg dühítő?

Másnak Iphone kell, mi meg a szexuális játékait fizetjük a vő jelöltnek!


2018. jan. 14. 18:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Enyhén bőrkeményédeses a talpa, valamint a francia stílust kedveli.
2018. jan. 15. 14:51
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

A pasi meg a lányod francia stílusát kedveli...khm. Szóval nem.

17 évesen full felesleges a "francia stílusú" lábköröm. De ha fizetni akarod továbbra is a hapsija orgazmusát, te bajod.

2018. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Eddig senkinek sem tűnt fel hogy vajon miért olvasod el a lányod privát üzeneteit?
2018. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13-as szerintem te is elolvasnás, ha véletlenül úgy adódna és téged is kiakasztana a dolog.

kedves kérdező: Én is csak egyetértésben tudok lenni azon kommentelőkkel, akik azt írták, hogy a fiú finanszírozza a cipőket, papucsokat...A pedikűr ellen nekem sem lenne kifogásom, főleg, ahogy írtad, hogy vannak kisebb bőrkeményedések, ezaz, mindegyis. De véleményem szerint is túl sok a havi 10000...Vagy a lányod menjen el dolgozni. Amit viszont nem értek: Miért kell minden hónapban új papucs, cipő? a meglévőekkel miért nem lehet "játszani"?

2018. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég időt töltöttem az interneten hogy tudjam a lábfétisnél vannak 1000x nagyobb elborultságok.

Egyébként aki szerint egy 17 évesnek csak babapopsi simaságú lába lehet el kell hogy keserítsem, olyan bőrkeményedéseim vannak hogy fogóval tépkedem le a kikeményedett bőrszálkákat 16 éves korom óta, a nagy lábujjam körme pedig rendszeresen kettétörik, alá nő az új köröm majd leesik, mindeközben k...a szép.

2018. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!