Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek 18 éves...

Szülők! Elengednétek 18 éves lányotokat a 24 éves barátjával Németországba pár napra?

Figyelt kérdés
A lány megbízható, soha nem jött még haza részegen, soha nem kellett még sehova érte menni, mert öntudatlan állapotban vergődött valahol. Most érettségizik, és utána szeretnének menni. 3 hónapja vannak együtt. A fiú ott élt 6 évig, tehát nyelvi nehézségeik nem lennének.
2010. jún. 6. 10:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

3 hónap iszonyat kevés megismerni egy embert. Utálna érte nagyon, de én nem engedném ki. Esetleg ha a fiú szüleit ismered, ismered az Ő hátterét... de megbízható családból kellene jönnie, hogy elengedjem.

Másik oldalról meg egy 18 éves lányt már nagyon nehéz "szabályozni" és talán nem is szabadna... szóval nem sokat segítettem:D

2010. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a fiút egyedül neveli az anyukája, de diplomata, úgyhogy a fiú 6 évig egyedül élt itthon, amíg az anyukája külföldön dolgozott. személyesen nem ismerem, de a hallottak alapján normális, és jó a kapcsolata a fiúval.
2010. jún. 6. 10:40
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Én nem engedném el, mert rögtön arra gondolnék, hogy eladhatják szexrabszolgának. Nem a te lányod megbízhatóságán múlik. Nem tudhatod, ki lakozik abban a fiúban, a 0, 01 %-os valószínűség is 100%-ká válhat egy konkrét esetben. Ráérnek jövőre is elmenni, ha még mindig együtt vannak, addig meg itthon is megfelel. Vagy egy nagyobb társaságban.
2010. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
hát három hónap nem sok idő.... de ha már 18 és megbízható a barátja akk igen, meg ugye már felnőtt... elméletileg
2010. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
igen
2010. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

18 éves. Elmehet az engedélyed nélkül is..

Megbízható, a fiú is elég karakán. Szerintem örülj, hogy világot lát.

Mindenképp legyen nála annyi pénz, hogy ha baj van, haza tudjon jönni, telefonja feltöltve. Hívjon fel minden nap, hogy jól van-e. Azért Németország nem a szexrabszolga kereskedelemről híres....

2010. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
18 évesem nem hiszem,hogy elengedés kérdése..max memgondod neki,hogy félted és ,hogy hivjon fel minden nap. Amugy ez a nem tudhatod ki lakozik benne,meg eladják szexrabszolgának...:D Ezt nem kommentálom inkább,ez egy baromság
2010. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Egy 18 éves felnőtt nőt már miért ne engednél el?????? Nem gyerek már, felnőtt koru és nincs is szüksége a beleegyezésedre. De örülj neki, hogy ha a véleményedre kíváncsi és tényleg csak akkor hajlandó elmenni ha elengeded, és engedd el!!!!!!!!!!
2010. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

18 évesen még velem él a lányom,mivel még tanul így úgy érzem némi beleszólásom van az életében,bár helyette nem dönthetek.Felnőttnek még NEM fenőtt,csak a felnőtkórú azért ez nem mindegy.

De én elengedném (ha egyálltalán az én véleményemen múlna,hogy megy vagy nem megy).

Nem hinném,hogy szexrabszolga lesz belőle,pár nap németországba.Szerintem engedd el,hisz mi más okod lenne a tiltáshoz?

18 éves lány aki szereti a /diplomata/barátjátát aki 6 évig! élt németben.

Engedd el.

2010. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
csak javaslom, hogy előtte feltétlenül találkozz a fiúval és akár még a személyigazolványát se legyél rest elkérni! Így hogy nem is találkoztál vele, nagyon necces..... messziről jött ember, azt mond amit akar.
2010. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!