Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek a lányotoknak a...

Ti engednétek a lányotoknak a Mayo Chix kabátot?

Figyelt kérdés

Ő fizetné.

A többi ruha nem érdekel, de egy kabátért 4 éve könyörgöm.


2018. febr. 1. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Engedni engedném csak lebeszélném róla, ha lehet. Gagyi. És nem csak a kabátjuk :/ annyi pénzért... (Budmil kabátom van úgyhogy nem százezres tétel, nem azért gagyizom a mayot)


Bár ha jól sejtem te vagy a lány. Mit mondanak miért nem engedik?

2018. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De a kabát tényleg nem gagyi.
2018. febr. 1. 22:49
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Olyan kabátot kínaiban is tudsz venni, kb. ugyanaz.
2018. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy? Kapsz zsebpénzt? Vagy abból se engedi? Azzal nem vagy kisegítve, hogy más engedné a lányának. Azt sem tudjuk mennyit tud a család kabátra költeni, esetleg ha valaki olyan mint én voltam (nekem nem volt érdemes drága ruhát venni kamaszkoromban) stb..

1-es voltam

2018. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha tetszik neki akkor igen, de nem azt amiből a hasa csípője kilóg.

Bár mi 1-2 évente cseréljük a kabátokat így drágát nem veszünk, általában c&aban vesszük.

2018. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Igen, engedném, ha saját magának veszi. Viszont elmondanám, hogy ha egy szezon alatt tönkremegy, akkor n számítson másikra belőle.


Amúgy nem feltétlenül rossz minőség, én már kb 10 éve onnan veszem a bőrkabátom, kb 4 évet simán bír. Viszont a télikabátjaikkal nincsenek pozitív tapasztalataim.

2018. febr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

A Mayo Chix kínai szemét, csak márkajellel. Olyan áron sokkal minőségibbet lehet venni, máshol.

Ha meg a konkrét kabát tetszik, akkor elkísérném a gyereket valamelyik kínai piacra, és keresnénk ugyanolyat, negyedannyiért.

2018. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő fizeti, azt vesz amit akar. Csak ne legyen ki a dereka belőle, sok Mayo Chix-es kabát egész normális egyébként, ha meg neki az tetszik...
2018. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
nem. nekem volt és 1 mosás után össze ment a belseje. ezért nem venném meg:ň inkább elvinnélek más boltba ogy akár ott válasz kvalitás márkás kabátot ha már rendesebbet akarsz
2018. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"kvalitás márkás"??? Amúgy csak az hasonlítgatja kínaihoz, akinek nem volt.

A kabátok kifejezetten szépek és jók. Barátnőmnek 3 évig volt egy ilyen télikabátja, gyönyörű és nem ment tönkre.

A bőrdzsekikről stb. n tudok semmit, de a télikabátból nem áll ki a dereka, ezt hogy gondoltátok?

2018. febr. 4. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!