Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a szemöldökömmel?...

Mit tegyek a szemöldökömmel? Össze nőtt középen és nagyon hülyén néz ki.13 éves vagyok

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kozmetikushoz, ő szép -formájukra csinálja.
2018. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Kapj elő egy szemöldökcsipeszt és szedd ki, azért ez nem űrtudomány. Ha nem bízol magadban kérd meg anyukádat, hogy csinálja meg neked.
2018. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

K€rd meg anyud vigyen kozmetikushoz.

Lányom 11 éves, mióta észrevettem, hogy titokban csipkedi magának, inkább viszem magammal.A szemöldök meghatározza az arcot, a tekintetet, nagyon el lehet ám cseszni.Ráadásul van olyan hogy kiszeded és egy foltban vissza sem nő.

Beszélj anyukáddal, ha tiltakozik mondd neki hogy beszéljen egy kozmetikussal az majd elmondja neki hogy ebben a korban már nincs ebben semmi.

2018. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus.
2018. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus szépen le tudja gyantázni, de ha nem szeretnél oda menni, akkor szemöldökcsipesz és sok türelem, ne kapkodd el.
2018. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
7%

Én is 13 vagyok, de lesz.arom hogy nézek ki

Majd 9. ráér nekem törődnöm ezzel

Mondjuk nekünk az osztályban sem szedi senki

De szerintem kérd meg anyud, hogy vigyen el kozmetikushoz.

Nővéremnek elsőnek anya szedte ki de nem lett túl jó, de ez attól is függ mennyire ért hozzá

2018. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus kiszedi.
2018. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!