Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is tönkre lehet...

Szerintetek is tönkre lehet tenni egy 16 éves lány életét, ha ráfogjak hogy bolond és ok nélkül gyógyszerezik?

Figyelt kérdés

Még mindig kísért, akkor 16 éves voltam. Egyszer elájultam a láztól, a gyerekorvos pedig kitalálta, hogy nincs is semmi bajom, pszichés betegségem van. Utána utalgatott mindneféle pszichiáterhez, aki persze azzal kezdte, hogy gyógyszereket írt, Seduxen és mindjárt megnézem az úgyfélkapuban, hogy mi. Otthon persze hiába mondtam, hogy szarul vagyok tőle, szedették. Suliban hánytam filtamarosan tőle, de nem számított.

Végül egy másik orvos állította le őket.


2018. febr. 9. 12:06
 1/9 anonim válasza:
100%
Rám azt akarta rám húzzni egy pszichiáter hogy autista vagyok mert dühkitöréseim voltak..17/f
2018. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tönkre. De itt a szülők hibásak. Tuti több orvosi véleményt kérnék, Mielőtt ilyen drasztikusan kezelném a gyereket.
2018. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hàt pedig én hiába próbáltam meg bármit. Amikir kérdeztem miért csinálják, akkor mert bolond vagy. Ha hánytam is a gyógyszertől, nem számított,még le is csesztek érte.

Pefig nem voltam balhés gyerek, az osztály legjobb tanulója voltam. Csak rám fofták, hogy azért vagyok rosszul.

Most tavasszal borultam ki, hogy miért csinálták. Akkor megütött apám, felszakadt a szám, hogy "mert megbolobdultál, te piszok".

Meg olyan is volt, hogy lefogott apám és a számba nyomta a ggógyszert egy 16 éves, 50 kilós lánynak. Mett szedni kell, ő meg volt 100 kilós.

2018. febr. 9. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Így a sztori kezd elrugaszkodott lenni.
2018. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem elrugaszkodott, hanem igaz.

Nem akartam bevenni és lefogott. Ez 3 év után is bennem van, teljesen. Mert amit az orvos felírt szedni kell. Persze, ha rosszul vagyok meg indokolatlan, akkor is írják.

Most volt tavasszal egy veszekedésünk, ott felhoztam neki ezeket a dolgokat, ő meg pofán vert.

De nem muszáj elhinni biztos, kamuzom. Igen, mert normàlis ember ennyit nem nyel le.

2018. febr. 9. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En megertelek, velem olyan esett meg, hogy bevittek mentovel es leszedaltak a toxikologian, mindezt azert, mivel osszetuzesbe keveredtem rendorokkel, nm az en hibambol (19 evesen), illetve masik eset, hogy a sajat anyam kitalalta, hogy elvitet a mentovel es bezarat a pszichiatriara, haeg merem utni. Ezt azutan mondta, hogy hazaertem egy kis baratnos setabol, de ideges coltam hogy sok dolgozatot irtam kovetkezo nap, es nekem alltak, hogy miert vafyok berugva( nem voltam, ea azelotti eletemben kb sosem) es apam meg is vert ekkor egyebkent..

Erre nincs megoldas

2018. febr. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Marmint nincs logikus megoldas,

Mindbn eset mas, lelkileg el kell kulonitened magad ezektol a szituacioktol, es minel elobb elszabadulni itthonrol. Ugy hivjak az ilyet, hogy mergezo szulok.

Az orvosok ertelmesebbje pedig sajnos inkabb kulfoldon van, vagy kioregedett. Esetleg maganszferaban

2018. febr. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tönkre lehet tenni, igen. Nagyon sajnállak
2018. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha nem fogod elfelejteni, de ha nem hagyod nem kell, hogy tönkretegye az életed.
2018. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!