Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti mit szólnátok, ha...

Anyukák! Ti mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a 17-18 éves lányotok a neten ismerkedik?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátja, nem jár bulizni, jó tanuló.


Mi lenne a reakciótok? Elengednétek a lányotokat találkozni a fiúval, akit a neten ismert meg? (20-21 éves)



2018. márc. 21. 20:32
1 2
 1/15 anonim válasza:
79%
Szerintem ebben a világban ez teljesen normális a neten ismerkedés. Őszintén én nem vagyok anyuka, 17 éves lány vagyok, és én is a neten ismerkedtem igaz én nagyon korán kezdtem, de a fiú akivel cseteltem vele 3 és fél éve vagyok együtt. A szüleim persze nagyon feltettek. A találkozónk mindig csak az otthonunkban történhetett meg kb 1 évig ment ez. Utána már jobban el mertek engedni vele. :)
2018. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
18 év felett nem a szülő engedélye kell az ismerkedéshez..
2018. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
12%
Szobafogság, meg kiraknám apjuk csatos övét az étkező asztalra, és melle a Bibliát. MegKÉRNÉM, hogy válasszon.
2018. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
16%
65/N Julika
2018. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
96%

Szerintem a mai világban ez normális.

Persze az én gyerekemet már előre felvilágosítottam volna a veszélyekről, ahogy arról is hogy ilyen esetekben, milyen helyeken érdemes találkozni, ahol nagyobb a biztonság.

Persze meg lenne mondva hogy nagyon szívesen látjuk az otthonunkban is, nem kell feltétlen máshol találkozniuk - főleg az elején.

2018. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
57 es Nálatok a felnőtt is valláskárosult lesz sajnos. :/
2018. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Ma már mindenki a neten ismerkedik.

Örülnék, ha előtte mesélne róla, és azért engedne egy pillantást vetni a profiljára, megmutatna róla pár képet, stb.

Ha valami gyanúsan jóképű, gazdag, szuperjófej Mr. Tökéletes írogatna neki, akinek van 3 db képe és sosem hajlandó telefonon vagy webcamon beszélni, és arra hajtana, hogy a lányom menjen el hozzá egy 500 km-re lévő városba egyedül, de jó sok költőpénzzel, akkor azt valószínűleg nem engedném.

De ha egy környékbeli srác, aki tuti, hogy olyan formában létezik, amilyet mutat magáról, esetleg még ismerjük is valahonnan, nem lakik messze, nincs semmi gyanús dolga, normálisak a képei, normálisan ír, stb, akkor miért ne.

Egy 18 éves mellé már nem kell díszkíséret, remélhetőleg tud vigyázni magára és nem csinál butaságot.

2018. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Miutan mar egeszen kisiskolas koratol ahogy a szamitogepek beesnek az eletukbe folyamat megkapna a megfelelo felvilagositast a veszelyeirol mindig a sajat korosztalyanak megfelelo nyelven, igy mar tudnam ebbe a korban hogy bizhatok benne.


En a legjobb baratomat 16 evesen a neten ismertem meg, most mar 15 eve vagyunk elvalaszthatatlan baratok.

2018. márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
"Sok szerencsét Kislányom"
2018. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Annyira unom mar az ilyen aggodos szar posztokat,hogy jajj az en kislanyom...18 eves lesz mar megteheti mert felnott .Meg nem volt baratja?Azt te csak hiszed csak nem mondta el neked mert igy gondolkodsz.Nem jar bulizni..Ja ugyanezt tudom mondani..Mar felnott ez van es ez teljesen normalis
2018. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!