Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A tanító néni rajtakapta a...

A tanító néni rajtakapta a lányom a barátnőivel, hogy cigiztek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 évesek, 6. osztályba jár. Iskolaidő alatt, de szünetben kipróbálták. Mit tegyek vele? Az egyik barátnője egy primitív családból származik,akivel alig vagy szinte semmit nem törődik az anyukája. Szülei elváltak. A lányom befolyásolható, nagyon ki lehet használni, ez mellett jószívű. Tiltani nem akarom, mivel szerintem azzal rosszabbat tennék. Segítsetek. Köszi.

2018. ápr. 10. 07:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tini...persze h kipróbálja...viszont ha a káros dolgokról beszélsz az hiteltelen...ha téged se érdekel meg az apát akkor ő miért ? ...én is dohányzom és hiába tudom h káros még is szívom...inkább azt mondd el h a dohányosok is mennyire utálják a cigit még sem tudják letenni mert drog...szétcseszi az ember életét...fizet azért h meghaljon...még sem tudják letenni...jobban jár ha nem szokik rá...
2018. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ugyanebben a szituacioban voltam nagyjabol,elkezdtem cigizni persze titokban csak a barataim elott es anyanak sem mondtam el de cska azert kezdtem el mert ez menő. 2 even keresztul dohanyoztam es amikor mar ereztem higy nekem mar sok a bujkalas akkor lassan adagolni kezdtem anyanak hogy mi lenne ha... Es amikor kimondtam hogy ciguzek lattam a szemeben a csalodast es mindne rosszat mellette igy gyorsan visszavontam hogy vicc volt persze nem nagyon akarata elhinni de egy ido utan elhitte. En azt tanacsolom amit en nem kaptam meg senkitol csak magamtol gondoltam es eszhez tertem. Mond meg neki higy ezzel bizony nagyon karositja magat mindnehogy ha letudozi tudorakos lehet ha viszont cska beszivja szajrakos semelyik sem egy nagyon jo dolog. Raadasul fuggo lesz es ez egy ideig meno hogy cigizik de aztan meg senkit nem fog erdekelni es o csak kolti a sok penzt hogy utanna elfustolje. Abbol a penzbol mar vehetne egy hazat, egy lakast, egy kocsit, barmit vehetne.

14L

2020. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!