Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit csinálnátok ilyen...

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Kifizetnétek a pénzt a gyerek jövője érdekében?

Figyelt kérdés

16 éves fiam interneten pénzt lop el másoktól. Valami internetes játékbeli dolgot ajánl fel pénzért. De a pénzt elrakja semmit nem ad érte. Na ez kiderült, a pénz nincs meg netes kártyával vásárolt belőle számítógép alkatrészeket.

Követelik a pénzt vissza. A másik híres videósok képét ellopva támogatást kért és kapott is szervezetektől. Óriási összeget elköltve. Azt sem értem hogy lehetett ilyrn számlája mikor nem is 18 éves.

Kifizethetnénk az összeget de a férjem szerint tanuljon belőle, dolgozzon, legyen következménye. De így elveszik a jövője, hogy veszik fel így egyetemre? Most a kirúgás szélén áll a gimnáziumban az eset óta.


2018. máj. 10. 01:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Az, meg hogy TI nem neveltétek meg... van ismerősöm, a húga, nővére normális emberek, ő meg egy link csaló. Ugyanazt a nevelést kapták, szóval ez az egyénen is nagyban múlik.
2018. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
72%

Ne dőljetek már be, ne koptassátok már fölöslegesen a billentyűzetet. Leírtam, hogy az egész kérdés kamu, egy troll.

Csak azért írta ki, hogy összeugrassza a ,,fizesd ki" meg a ,,ne fizesd ki" tábort ő meg közben hátradőlve röhögjön ahogy összeugrottok, mert a South Parkban megmondták ez milyen vicces.

Leírtam, hogy kapásból híres videósok arcképével nem is tudott volna szervezetektől pénzt kérni, mert instant felismerték volna a képen szereplő illetőt és egyből óriási balhé lett volna.

Ne adjátok már meg neki az örömet.

2018. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Figyelj, tudom hogy félted, meg gondolsz a jövőjére meg minden. De ha ezt megoldod neki, és jön a következő és azt is, akkor "anyuci majd úgy is megoldja" szindróma fog valószínűleg életbe lépni. Ha ezt még megoldod neki, az félig oké szerintem, de én inkább afelé hajlok, hogy ő csinálta magának a bajt, másszon is ki belőle. Akkor talán nem csinál ilyet többet. (19l)
2018. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!