Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves vagyok ez normális?

Gabor2001MC kérdése:

16 éves vagyok ez normális?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 170cm alatt lehetek 50kg alatt

Nagyon rosszul erzem magam emiatt keveset is alszom mar kb fel eve rendszeresen fent vagyok orakat de reggel ki alszom magam

Felek hogy neem fogok tobbet noni

Szoros se vagyok

A baratnom karjan tobb szor szal van mint az enyemen

Megallok a novesben?

Nagyon keson ero vagyok



2018. máj. 17. 03:42
 1/10 anonim válasza:
80%
Jarj eddzeni, izmosodj
2018. máj. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

"16 éves vagyok ez normális?"

Igen. Ahhoz, hogy 17 is lehess, 16-nak is kell lenned.

.

"170cm alatt lehetek 50kg alatt"

Ha nem törpenövésű vagy, még nőhetsz.

Ha '170 cm' alatt mostt 100-zal, már nem valószinű.

2018. máj. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még simán nőhetsz. De ha nem akkor mi van? Ha ez megnyugtat: a férjem is 170cm, semmi hátránya belőle. Az 50 kg aggasztóbb. Eszel rendesen? Sportolsz? Azzal szedhetsz fel izmot. Férjem is sokat sportol, ezért igaz, hogy ,,alacsony" de széles a háta. Férfias hobbikat űz (motorozik pl). Egyszer szóbakerült a szakálla (mindig meghagyja), hogy 18 évesen kellett elsőnek borotválkoznia, azóta meg nő mint a gomba. Annyi, hogy szőkés, hosszú haja van és ilyen alkata a haverjai ráragasztották, hogy ,,kicsi viking", mert szerintük arra hasonlít. Ha nem nősz akkor sem dől össze a világ, de 16 évesen még bőven növésben vagy ;)
2018. máj. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Talán enni kéne. Eleget!

~170-hez egy lánynak is kevés az ~50 kiló.


Igen, az elégtelen táplálkozásnak lehet az a következménye, hogy nem leszel akkora, mint amire genetikailag kódolt vagy.

2018. máj. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A párom 34 éves és 166 centi... nem kell a magasságodon rinyálni, nem mindenki nő 180+-ra :)


29n

2018. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha 160 centi lennél, az is normális. Az is hogy 16 évesen csak 50 kg vagy.

Majd szőrösödsz, nyugi

Szerintem nyugodj meg, ezt adták a gének, nem tudod befolyásolni

2018. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Engem Dr. Szabó Gabriella házi gyermek"orvos" utaltatott be anorexiával, mert 16 éves lányként 169 centihez 52-53 kg voltam C-s mellekkel. Közben ott volt, hogy rengetegszer voltam beteg, amitől értrlemszerűen fogy az ember, de én sosem voltam kövér. Megjegyzem teljesen alaptalanul, csak a szüleimet sikerült rászednie. Teljsen jogtalanul benne lesz a kartonomban életem végéig az anorexia.



Szerintem ez még normális, a legtöbb ennyi idős fiú nyurga. Majd erősódbi fogsz. Viszont nem hiszem, hogy leszel magasabb, max. pár centivel. Van aki alaxsonyabb, emiatt nem kellene gátlásosnak lenni.

2018. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért javaslom, hogy aludj rendesen. A növekedési hormon nagy része alvás alatt termelődik.
2018. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a szüleidet, ők hogyan nőttek kamaszkorukban!

A férjem is későn érő típus, 3.-os gimis koráig akkora volt, hogy az osztályfényképeken úgy néz ki, mintha valakinek az öccse lenne… aztán egy nyár alatt iszonyúan megnyúlt, végül 180 cm lett. A szakálla kb. 30 éves kora után kezdett „normálisan” nőni. Vele ellentétben én 5.-ben már „kész nő” voltam, borzasztó is volt a sok kis pipaszár lábú, gebe lány közt így, de végül mégsem lettem debella (míg közülük páran igen).

Szóval nem mindenki egyforma ütemben nő, simán lehetsz te is jóval nagyobb egy év múlva.

2018. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
170 cm xddd állva le is sz***atsz akkor bastya
2018. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!