Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi pénzt adnátok 15 éves...

Mennyi pénzt adnátok 15 éves lánynak aki 3 hétig kb heti 20-25 órát vigyázna a másodikos fiatokra?

Figyelt kérdés

Ő azt mondta rám bízza mennyit adok. Napi 4000ftra gondoltam.

Reggelit kellene adni ha én nem tudnék, délelőtt játszótér vagy amit szeretnének csinálni, és ébet melegíteni.

Délután 2re érek haza


2018. jún. 12. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!

Az ár reális! Semmi gond szerintem a gyerekek életkorával. Pici gyereket nem okos dolog egy tinire hagyni, de egy 7-8 évessel nincs gond. (Diplomás kisgyermeknevelő vagyok, az egyetemen tanultunk elsősegélyt. Nem oszt nem szoroz, hogy tanultam e. Nálam az ösztön többet ér. Hiába tanultam fogalmam sincs mit, hogy kellene tennem.Felesleges ezt nézni.)

2018. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
800-1000 Ft/óra a reális
2018. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Napi 4 ezer teljesen reális. Amúgy én sem bíznám egy 15 évesre a gyerekemet, de te tudod.
2018. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!