Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy a tesómnak...

Normális, hogy a tesómnak mindent megengednek? 18/l

Figyelt kérdés

Ő 16 éves fiú. Én amikor 16 voltam, bulizni nem járhattam, sokáig nem maradhattam kint, mindenbe beleszóltak, hogy mit hogyan csináljak.

Erre ő minden hétvégén bulizni megy, péntek este elmegy a haverjaival, szombat reggel vagy délelőtt jön haza. Egyszer már előfordult, hogy olyan részegen jött haza hogy be sem tudott jönni a házba, ezért kint aludt az udvaron.

Nekem ha ennyi idősen barátom lett volna, akivel szexelek is, kb megöltek volna a szüleink.

Neki anya csak annyit mondott, hogy örülne, ha nem 16 évesen lenne apa belőle.


Ha valami van, mindig ő a jófiú. Anya is mindig azzal jön, hogy nézd meg, a nagyi hívott hogy kellene menni segíteni (hajnali 3-kor jött haza buliból, és a 7-es busszal ment a nagyihoz) és nem mondta hogy nem megy mert fáradt vagy másnapos.

Jó tanulónak jó tanuló, a félévi bizonyítványa nem mindig jó, de év végére mindig összekapja magát.

Egyszerűen zavar, hogy tőlem mindig a legjobb jegyeket várták el, semmi buli, semmi pasi... neki meg mindent megengednek.



2018. jún. 26. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Természetes, hogy a lányokat jobban féltik, nem ok nélkül. Egyébként mi mindketten lányok voltunk, de én voltam a fiatalabb, és sokkal könnyebb dolgom volt, mert a nővérem már kitaposta az utat előttem. Neki még könyörögni, veszekedni kellett egy-egy buliért, vagy ottalvásért, nekem már nem. Ha meg segít és jó tanuló, akkor mi a gond? Te meg már nagykorú vagy, élheted a saját életedet.
2018. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
2 év alatta szülő is változhat sokat és a nevelési elvei is
2018. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk ugyan ez volt, csak annyi, hogy nekem bátyám van. Szóval neki mindnet, nekem meg semmit. Illetve volt 1 barátom, 2 és fél évig voltunk együtt, de 2x engedték meg h együtt aludjunk. Ha nyáron este 9kor értem haza, nyakleves várt az ajtóba, holott tudták hogy hol vagyok meg mit csinálok, ráadásul nyár volt. Szóval ezért én is nehezteltem rájuk. Van 1 hugom is neki is mindent lehetett. 15 évesen minden hétvégén a barátjánál aludt. Szóval elég szar volt középső gyereknek lenni. :)

Most van 2 fiam. Szeretnénk 1 3. Babát, és ha lány lesz, tuti jobban fogom félteni a fiaimnál. De nem fogok a ló túlsó oldalára átesni.

2018. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk ez úgy van, hogy van egy nővérem, aki kb. tönkretette az életét, mert hülye volt, így nekem most semmit nem engednek meg:/
2018. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!