Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők: Ti meddig (este, jó...

Szülők: Ti meddig (este, jó időben) engednétek el 15 éves fiatokat? Egy 20 éves haverjával van, aki megbízható.

Figyelt kérdés
a fiú nem cigizik, nem iszik, nem drogozik és van esze, nem megy bele semmibe. Itt a nyár, Múzeumok éjszakáján is 9-re kellett hazajönnöm. A többi velem egykorú kit van az utcán, buliznak, jól érzik magukat, én meg itt szívok egy 10nm-s szobában.
2010. jún. 19. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát engem is csak 8-ig engednek
2010. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
sötétedésig
2010. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13 éves lány vagyok, és engem kiengednek 11ig is, de csak akkor ha teloközelben vagyok, meg ha valaki hazakísér. na mondjuk azt tegyük hozzá, hogy a haverok zöme 15-18 éves, és a többség fiú.(a szüleim amúgy azért bíznak meg bennük mert egész kicsi koruk óta ismerik őket.:D)
2010. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nemááár.Ez tök ciki ha egy szülő ennyire nem bizik meg a gyerekében.Anyukám pszihologus és ő is elenged már 15 évesen,nemhogy ha még fiú lennék.
2010. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Engem nyáron olyan hajnal 5ig engednek el,persze telot azt nekem is kell vinnem
2010. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt régen,hogy nem engedtek ki,de aztán leültem anyummal és belátta,hogy addig kell élni míg fiatal az ember:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D
2010. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát ritka a normális 20 éves fiu:DDe biztos akad kivétel

Én is csak azt tudom mondani,hogy ülj le anyukáddal és beszéljétek meg,nyilván félt téged,a javadat akarja,csak sok szülő nem látja,ha a gyerekének tesz rosszat.

Amugy meg ritkán mászkálok el,de akkor elengednek engem is,és én lány vagyok temeg fiu,de anyud dönt nem én:D:D:D

14L

2010. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia én egy Anyuka vagyok.

Mint minden szülő én is féltem a gyerekemet,de tudom,hogy szeretne fiuzni meg egyéb,ettöl is féltem igazán,mert a mai fiatal fiuk olyan megbizhatatlanok,de ha rendes a te barátod akkor egy probát azért engednék.Ha az az egy rendbe történne,akkor lehetne következő alkalomról beszélni.

Nyilván minden szülő aggodik a saját gyermekéért,de egyszer sajnos eljön az az idö mikor kikerülnek a fészekből:S:S



39 ÉVES ANYUKA(14-17 éves lány anyja)

2010. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én a lányomat csak este 10ig,szoktunk is veszekedni emiatt,a fiamat meg hajnal 3ig,és ha kell értemegyek,ne mászkáljon sötétbe,annyi sok rossz ember van az utakon.

Emiatt szoktak lenni veszekedések,mivel a lányom és a fiam egykorú:DDe hát egy lányt sokkal jobban kihasználnak a fiuk,mint egy fiút a lányok 43/F

2010. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én 8ig engedem
2010. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!