Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők: Ti meddig (este, jó...

Szülők: Ti meddig (este, jó időben) engednétek el 15 éves fiatokat? Egy 20 éves haverjával van, aki megbízható.

Figyelt kérdés
a fiú nem cigizik, nem iszik, nem drogozik és van esze, nem megy bele semmibe. Itt a nyár, Múzeumok éjszakáján is 9-re kellett hazajönnöm. A többi velem egykorú kit van az utcán, buliznak, jól érzik magukat, én meg itt szívok egy 10nm-s szobában.
2010. jún. 19. 21:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha valóban rendes a fiú akkor akár reggelig is,ha tényleg meglehet benne bízni
2010. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nálunk eddig az volt a rendszer,hogy ha elmentem akkor szóltam,hogy ide megyek Xy-ékkal kb. ...-kor jövök.Aztán sokszor dolgoznak és nincsenek itthon mikor elmegyek,így kiírom.

Most az elmúlt 3-4napban is ez volt:kiírtam,hogy kikkel mentem el és kb. mikor jövök.

De erről leszokok,mert mostmár szeretnék tovább maradni (eddig 8-ig maradtam max) szóval most átállok arra,hogy megpróbálom előre jelezni,hogy mikor akarok elmenni.

Egyébként szerintem a szüleim 10-ig simán elengednének a szüleim.

Bár olyanokkal is szoktunk lenni akiket a szüleim nem ismernek vagy csak nem annyira bíznak bennük azért elenednének.Tudják,hogy megbízható vagyok,a minap beszélgettünk és csodálkztak a szüleim,hogy én még életemből nem szívtam bele egy cigibe se (jó az más,hogy 3évesen szétrágtam apám cigijét).Szóval nem cigizem,nem iszom vagyis tudom hol a határ,1-2 pohár likőr vagy bor és kész,nem is dorogozom.

15/L

2010. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Loool. Én 16 évesen mentem úgy buliba hogy másnap reggel jöttem haza.

Most 19 vagyok de ha el akarok menni valahova(ritkán megyek) akkor is legkésőbb hajnalba megyek haza.

Amúgy egy buli éjfélkor kezdődik szal 3-nál előbb nem érdemes hazamenni.

Mond meg anyádéknak hogy 9-kor még jóformán alig vannak egy buliban, még a zene se megy.

2010. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez igaz,nyilván az ember nem 50 évesen fogja elkezdeni azéletet.:D
2010. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én 14/L vagyok nekem a max. az 10. de persze azért a határokat szoktam tologatni h vmikor tovább maradok (fél 11) de mindig irok egy sms-t h késem x időt h ne izguljanak...:) nyáron balcsin 11 a max.
2010. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Aki hajnalig elengedi a gyerekét az legyen kedves mondja már meg nekem, hogy mit csinálnak ez idő alatt a gyerekeitek? Számomra olyan furcsa, hogy mi a francot lehet csinálni éjjel kint az utcán, mert máshol hol lehetnének? Péntek kivételével nincsenek nyitva a szórakozóhelyek éjjel, legalábbis mikor még én jártam szórakozni néhány évvel ez előtt így volt. Ülnek a padon és beszélgetnek hajnal 3-ig? Na ne már:S

egy 21 éves anyuka

2010. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest,hogy milyen fiatal vagy,elég zárkozott világrended van a dologrol.

Manapság péntek,szombat reggel 6ig nyitva vannak a szorakozohelyek,amugy meg nagyon is jó dumálni kint haverokkal,ismerkedni ,csajozni,hülyülni:D

Én 20/F vagyok,de gyerek az még szoba se jöhet:D AMugy vigyázz a babádra,bizti aranyos

2010. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Engem bármeddig elengednek, csak tudják hogy hol vagyok és kikkel, és egyedül nem mehetek haza. Vagy kísérjen haza vagy 3 fiú vagy hívjam fel az anyukám és értem jön bárhova.


15L


Egyébként én imádok leülni parkokba, mezökre és egész éjjel beszélgetni. Sőt olyan programokat is kitalálunk hogy megyünk a helyi erdőbe sütögetni és sátrazni :DD

2010. jún. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az én fiam 16éves, és 11-ig, max. éjfélig lehet kint a haverokkal.Tudom, hogy hol vannak, és meg kell Benne bizni, máshogy nem megy.Beszélj a szüleiddel, de vigyázz, a harag rossz tanácsadó!Ha ismerik a barátodat, és tudják ,hogy nem rossz társaságba keveredsz,akkor egy kicsit lazíthatnak a gyeplőn.De a bizalmat nem szabad elcseszni, mert akkor utána nincs min csodálkozni ha nem engednek.Ezt az én fiam is megértette, így működnek a dolgok.Sok szerencsét!32 éves anya
2010. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

22:12: Őszíntén sajnálom a lányodat. Hatalmas igazságtalanság, hogy a vele egykorú testvére sokkal tovább kimaradhat, mint ő, csak azért, mert másmilyen neműnek született. Próbáld magad beleképzelni a helyébe.. Érte is ugyanúgy érte tudnál menni hajnal háromkor, vagy a fiad haza tudna jönni tízkor. Ezzel csak azt éred el, hogy hazudni fog és haragudni fog rád is és a testvérére is. (Tudom, mert én is ugyanilyen helyzetben voltam, azzal a változással, hogy az ÖCSÉM tovább maradhatott ki, mint én! Ennek (és a többi kiváltságnak, amit csak azért kapott, mert ő A Fiú) az lett az eredménye, hogy amint betöltöttem a 18-at elköltöztem, az öcsémmel és a szüleimmel meg csak ünnepnapokon beszélek. Nekem olyan emberek társasága nem kell, akik nem tudnak egyenrangúként kezelni.)

Ezt szeretnéd..? Gondold át mégegyszer.

2010. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!