Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a baràtnőmmel, aki...

Mit tegyek a baràtnőmmel, aki èrezhetôen nem fogadja el kamaszfiamat?

Figyelt kérdés

Pàr hònapja èlek baratnőmmel aki hozzàm költözott, fiam hetes vàltàsba van velünk,a fiam nyitott volt az uj baratnõm felè, azonban õ mindenbe beleköt barmit tesz, es erezhetõen idegesiti, sajnos ezt mar a fiam is erzi.

Az is zavarja ha este elköszönök tõle a szobajàban, a làny 31 eves, de mar fenntartasaim vannak a jövõnket illetõen.

Van e ertelme igy tervezni vele?


2018. aug. 4. 20:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Fontosabb!, es igen egy harminceves notol elvarhato, megha nincs is gyereke, mert egyszer talan lesz neki, hogy egy gyerek semmirol nem tehet, õ a multam szoros resze,es mar ez is megfordult bennem hogy elkuldom
2018. aug. 4. 22:23
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Én nem hagytam volna már azt se hogy idáig fajuljon a helyzet, hogy nem akar hozzám jönni a fiam...... Egy pina se lehet fontosabb, mint a gyereked.
2018. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ulj le a baratnoddel negyszemkozt es mondd el neki,hogy ugy vetted eszre valamiert nem igazan nyitott,kifejezetten ellenseges a gyerekeddel kapcsolatban es kerdezd meg mi ennek a viselkedesnek az oka.

Nyilvan nem konnyu elfogadnia igy,hogy nem mindig csak heti valtasban van veletek es lenyegeben az anyja meg ti nevelitek o pedig csak egy masodlagos szemely (ami nyilvan ogy van rendben,a gyereked legyen az elso de ezt nem mindenki tudja toleralni). Viszont ha neki meg nincs sajat nyilvan nehezen fogadja el a tied de gondolom az osszekoltozes elott is tudta,hogy van es felnott no,tudjon viselkedni meg ha nem is esik neki jol valami nem vezetheti le a gyereken. Probald vele megertetni,hogy ez nem helyes az a gyerek aztan az utolso aki tehet a kialakult helyzetrol.Ha nem tud vele megbekelni,akkor sajnos ez hosszu tavon nem fog mukodni szerintem.

Remelem meg tudjatok oldani nem vedeni akarom,de tenyleg nehez elfogadni nokent,hogy orok masodik vagy valakinek az eleteben meg ha nem is egy masik no az oka. Viszont normalis felnott szerintem ezen tulteszi magat es nem a gyereken vezeti le hanem megbeszeli:)

2018. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

Furcsa... Nyilván a fiad az első, így ha a barátnő nem erőlteti meg magát akkor útnak kell ereszteni.


Én nem vagyok egy gyerekbarát nő. Mindig is akartam sajátot, de másé sosem érdekelt. Viszont pár éve mikor megismertem egy férfit és kiderült, hogy van egy 7 éves nagylánya, akkor alig vártam, hogy elérkezettnek lássa a pillanatot, hogy bemutasson. Egyrészt borzasztó megtisztelő érzés lenne, hogy a szemefényének bemutat. Másrészt nőként nagyon sok minden leszűrhető abból, hogy viselkedik a lányával és milyen szoros a kapcsolat válás után.

Én magam is azt akartam látni, hogy szoros legyen a kapcsolatuk. Hiszen ez azt jelenti, hogy tényleg csak anyukától vált el, nem a gyerektől, ami sok mindent elárul valaki jelleméről.


(Végül mi nem jutottunk el a bemutatásig. Ugyanis kiderült, hogy komolyan hisz egy rakás konspirációs elméletben. Nálam pedig ez nem összeegyeztethető egy felnőtt intelligens férfi képével)

2018. aug. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

Rúgd ki a francba még most.


Mostohagyerekként írom, marha szar, mikor az új nő fúj rád, mert féltékeny, apád meg "semmit nem téve" asszisztál hozzá.

2018. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

őszinte leszek: nincs

mondd meg a barátnődnek hogy baratnőből bármennyi lehet, de fiad csak egy van

ha ezt el tudja fogadni oké, ha nem isten áldja

utóbbi esetben felesleges vele kínlódni


44F

2018. aug. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy ennek nem lesz jó vége. Próbálj vele beszélni erről amíg nem késő. Ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot, akkor ezen változtatni kell, mert tönkre teheti a fiaddal való kapcsolatodat. Ha pedig születne később közös gyerek, tovább romlana a helyzet. Nem ismerem a barátnődet, de így ismeretlenül is önzőnek látom. (Bocsi, ez csak a személyes véleményem)
2018. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Ne haragudj, de nem értem mit vársz!

Magad írtad le, hogy mit kéne tenned, még a kérdésed kifejtésében! Figyelj csak!



"de mar fenntartasaim vannak a jövõnket illetõen."

"Van e ertelme igy tervezni vele?"

"egyszeruen erthetetlen miert olyan ... önzõ tipus,"


"mar beszeltünk errõl, de ahogy mondja feszült ha meglàtja (a gyerekedet), ès ezt nem is palàstolja..."



Ha már ilyen gondolataid vannak, illetve ilyen problémák vannak a barátnőddel, sztem evidens mit kéne tenned a barátnőddel!


Tini a fiad! Elváltatok! Érzelmi biztonság kell(ene) neki, jó reggelt!

Nem egy önző stresszor!



Minél előbb cselekszel, annál jobb! A fiadnak is..., neked is!

2018. aug. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Szia, megkédezhetem, hogy hogy alakulnak a dolgaid?
2018. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én szét rugnám a seggét a csajnak.
2018. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!