Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy viselkedjek, mondjak...

Hogy viselkedjek, mondjak valamit?

Figyelt kérdés

A a lányommal és a 17 éves barátjával elmentünk a Balatonra.

Béreltünk egy apartmant, a lányomnak és a barátjának 1 szobát.

Teljesen szabadon hagytam őket mozogni.

Az egyik este éjjel értem haza az apartmanba az egyik ottani ismerőstől. Mivel a hát üres volt ezért gondoltam megnézem őket a szobájukba. Mivel éjjel volt nem akartam fölkelteni őket, ezért halkan kinyitottam az ajtót és belestem.

Nahát, annyit láttam hogy a fiú a lányomon fekszik félreérthetetlen pozícióban.

Tisztában vagyok a kamaszok hormontúltengésével és megbízok a fiúba mert régóta ismerem, de szerintem a lányom észrevette hogy benyitottam.

Az "eset" tegnap éjjel történt, ma pedig még nem láttam őket, mert valamilyen koncerten vannak és mostanába jönnek haza.

A kérdésem az volna hogy hogy fogadjam őket, mondjak nekik valamit,vagy viselkedjek normálisan mintha mi sem történt volna?


2010. jún. 20. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Semmit ne mondj,ha tudod és el is fogadtad a kettőjük viszonyát akkor azt is tudod hogy ez így természetes.Ne hozd őket kellemetlen helyzetbe,és magadat sem.Ha lányod rákérdezz miért nyitottál be,de szerintem nem fog,akkor kérj elnézést és mond meg hogy azt hitted elmentek.De szerintem okosan neveled,és ö is tudja hogy ez véletlen.Ne magyarázkodj előre,te sem direkt akartál zavarni.
2010. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Véleményem uaz.
2010. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Semmit ne mondj,csinálj úgy mintha semmi nem történt volna,hidd el a lányodnak ez sokkal kellemetlenebb,mint neked.

Ha tényleg megkérdezné,miért nyitottál be-mond,hogy csak megnézzni,hogy alszotok-e már meg,hogy minden rendben

van-e,de láttad,hogy eludnak ezért kiis jöttél.

Bár kétlem,hogy a lányod megkérdezné,deha mégis szerintem ne mond el,hogy láttad őket.


Egyébként ha már külön szobát béreltél nekik gondolom számitottál erre,vagy mit hittél sakkozni fognak??:)


Egyébként szerintem jó anya vagy,hogy így elmehet veletek nyaralni a lányod barátja és még aludhatnak is együtt meg koncertre mehetnek.


Na majd írd emg,hogy milett.

2010. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal.
2010. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd mond el hogy mi történt.
2010. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell felhozni, ha ő szobahozza, azt mondod csak benéztél, hogy alszanak-e. Semmi természetelleneset nem csináltak, a te lányod is úgy lett, de gondolom ők védekeztek, ennyi. Természetes dolog, kár ezt felfújni.
2010. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Viselkedj normálisan mintha mi sem történt volna.

Úgyis égő lenne a lánynak ez a fiú előtt.

2010. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!