Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek? Mit...

Hogyan viselkedjek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A szüleim még kicsi koromban elváltak . Anyunak most ért végét egy 6 éves kapcsolata és még mindezek előtt volt egy barátja és az most nemrég megkereste .De Ő most kint dolgozik Francia országban . Anya azt mondja h Ő a lelki társa meg minden ilyesmi és á akar menni feleségül . A Bácsi már volt itt nálunk nem rég akkor sem tudtam vele mit beszélgetni és most meg 2 hétet fog itt tölteni . Amúgy is egy csendes lány vagyok és ami azt illeti Ő sem vmi bőbeszédű . Én elfogadom Anya döntését . Tud vki segiteni nekem 16/L
2011. okt. 6. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Csakis természetesen viselkedjél és légy kedves. Nem kell, hogy mindig beszélj, ha nincs mit mondanod. Erdeklõdhetsz természetesen, hogy milyen kint élni, de nem kell nyomulnod.
2011. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miben szorulsz segitségre? Ha szimpatikusnak tartod, anyukádhoz illőnek, akkor segítsd őket, mert ez valahol neked is jót hoz. De ha valami nem szimpatikus, finoman adhatsz hangot neki. Talán anyukád is elgondolkodik rajta.

Pár udvarias mondat, és vissza is húzódhatsz. Előbb ők legyenek egymással tisztában. Nem édesapád-senki nem vérja, hogy úgy tekints rá. Csak ne riaszd el, ha megéri a kapcsolat!

2011. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!