Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy egy kamasz fiú...

Normális, hogy egy kamasz fiú nem hajlandó semmit csinálni ilyen melegben?

Figyelt kérdés

17 éves, tavasszal ősszel és télen nincs semmi probléma, alig van itthon, mindig valahová járkálnak a haverjaival.


De ilyenkor nyáron max hetente egyszer elmennek fürdeni a tóra, de a többi napon csak otthon fekszik a szobájában, max este/éjjel megy ki.

Egész nap fekszik, tv-t néz, megállás nélkül megy neki a ventilátor (meleg van a házban is, kb 30 fok).

Azt mondja mindig hogy ő inkább meghalna, csak ne kelljen kimennie ebben a fülledt melegben a napra. Egész nap szurok sötétben van lehúzott redőnyökkel.



2018. aug. 20. 15:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Igaza van.
2018. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Néhány csajszi társaságában kéne elküldeni a tóra gyakrabban. Biztos örülne, hogy fürdőruhában látja őket. :D
2018. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
igen
2018. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem oké és én nem is hagynám, nekem is 40 fok van, mégis csinálom a hzimunkát, dolgozó emberek meg járnak dolgozni nyáron is.
2018. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
2 gyerekes anyukaként is szívem szerint ezt csinàlnám! A nyár az összes életkedvemet elveszi és a túlélésért küzdök - mondjuk nincs az a pénz amiért én bemennél egy tóba...
2018. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

Az én fiam 17 évesen diákmelozott egy fatelepen 40 fokban a tűző napon. Senki nem küldte, magától ment, tudta, hogy az a pénz csak az övé, arra költi amire akarja.

Ha ő csak felszik, és ez neki jó, titeket sem zavar, akkor had feküdjön.

2018. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
utoló! akkor most a fiadat tüntessük ki?
2018. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
A kamasz fiziológiás lustaságban szenved! :)
2018. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Júliusban dolgozott, most egész augusztusban pihen, de már itt lenne az ideje munkát keresni, hogy szeptembertől ne munkanélküli legyen... De erre is azt mondja hogy majd, még ráér.
2018. aug. 20. 20:09
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

29 vagyok, de dögmeleg van.


Itthonról dolgozom, ami úgy néz ki, hogy hatkor felkelek, 10-ig melózok, és utána este 8-9-ig a folyóparton és a folyóban hesszelek.

Majd 22 körül megint meló.


Klímát nem lehet beszerelni, emeleti lakás egész déltől napnyugtáig tűz a nap, és hiába engedem le a redőnyt, dögmeleg van.


Nem fog az agyam, csak pihegek, dől rólam a víz, stb. Dolgozik a fene, majd éjszaka, mikor jár a levegő és hűvös van.

2018. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!