Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Őszinték voltatok/vagytok/lesz...

Őszinték voltatok/vagytok/lesztek a lányotokkal, ha megkérdezi, hogy apa vagy anya volt e az első, ha nem hányadik, ha tartottatok szeretőt elmondjátok?

Figyelt kérdés
ha nem miért ha igen miért?
2009. okt. 14. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy van köze hozzá, de, ha mondjuk konkrétan így kérdezné, megmondanám neki, hogy volt mással is kapcsolatom.

Azt viszont el fogom neki mondani, hogy voltam előtte férjnél hosszú ideig, mivel a régi nevemmel találkozhat bármikor. Régi számlák, egyebek, vannak, akik még a régi vezetéknevemen szólítanak, stb. Jobb, ha nem azon találkozik vele először.

2009. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy apa hanyadik volt, azt valószínűleg. De a szeretősdit, azt nem hinném...
2009. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy leszünk olyan kapcsolatban, hogy ilyesmikről beszélgessünk :)

És ha megkérdezi, el is fogom mondani neki, mert ezek a dolgok ugyanúgy hozzám tartoznak, mint hogy milyen színű a hajam, stb. Én nem látom benne semmi kivetnivalót, vagy szégyellnivalót, hogy : igen, voltak mások is apád előtt (szám szerint 4-en) és nem, nem volt szeretőm mellette.

2009. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám elmondta,hogy hányadik volt apám,szeretője tuti nem volt,ideje sem lenne rá,de szerintem azt is elmondaná:))
2009. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú nekem a szüleim elmesélték az élettörténetüket félig...onnantól kezdve h leérettségiztek már vagy 5x hallottam a történetet időrendbe.persze a gyerekkorukról is.Szeretőről konkrétan nem beszéltek,de nem is baj.Az az ő dolguk,nem az enyém.

14/L

2009. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukám múltjáról mindent tudok,apukáméról valószínűleg. 20 évesen ismerkedtek meg. Én is elfogom mondani,főleg,hogy elsők vagyunk egymásnak. Immáron 10 éve. 3 hónapos kisfiú anyukája.
2009. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az szuper lesz, ha megkérdez majd ilyesmit, mert az annak a jele, hogy jó kapcsolatunk van! Persze, elmondom, igaz mi is elsők voltunk/vagyunk egymásnak már 4 éve... :o)
2009. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel szeretőt nem tartok és nem is szeretnék, így semmi titkolnivalóm nincs a gyermekem előtt. Természetesen mindent el fogok mondani a gyermekemnek, ha rákérdez. Semmi ciki nincs abban, hogy a szülőknek előtte is volt párkapcsolatuk, mielőtt megismerkedtek. Ritka az, aki elsőre megtalálja az igazit és jobb, ha ezzel a gyerek is tisztában van.
2009. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és ha ennél egy kicsit bonyolultabb lenne az életed? úgy értem hogy ha szeretőt tartanál-ne részletezzük, nem kell elítélni és véleményt mondani, nem tudjátok a részleteket- szóval azt nem mondanád el ugye? mert azért neki mégis csak az apja az apja és rosszul esne neki hogy anya "bántja" apát, nincs igazam?
2009. okt. 20. 22:29
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván nem. Ez olyan dolog, ami nem tartozik a gyerekre. Ugyanúgy, ahogy arról sem beszélnék a gyerekkel, hogy anya és apa mit csinál az ágyban együtt.
2009. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!