Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves fiatoknak megvennétek...

14 éves fiatoknak megvennétek az új cod játékot?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mivel alapból 18 éven felülieknek való csak. Igen, én is játszottam anno 18+as játékkal, de az más világ volt bőven, hiába próbálják úgy beállítani, mintha ugyanolyan lenne. Másképp is gondolkodtunk, minket éretebbre neveltek, hogy eltudjunk szakadni, mostanában meg már nem divat leülni beszélni ilyenekről a gyerekkel.
2018. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Megkapta ma, jól tanul reméljük így is marad
2018. okt. 12. 17:19
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Király! :) Tök jófejek vagytok! :)
2018. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Szó sem lehet róla.
2018. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Williamspear ***** válasza:
0%

Kedves "Szülő"!

A játék korhatáros!

El kellene azon gondolkoznod hogy vajon miért?

2018. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk mar ezt a nagy korhataros kommenteket.

Pont annyi, vagy meg tobb eroszakot tud nezni a tv-ben alacsonyabb korhatarral.

Amelyik gyerek meg 2 agysejtnel tobbet hasznal, azt 14 evesen is annyira fogja erinteni a jatek mint 18 evesen.

2018. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Are You Scorpio ***** válasza:
attol fugg mit ad erte :D
2018. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Engem tiltottak mindenféle lövöldözős játéktól anno, persze ez nem tartott vissza tőle, toltam mindenfélét titokban. Függőséget szerintem csak akkor okoz, ha komoly bajai vannak a való életben, szóval ettől nem kell tartani. Manapság így jóval 20 felett elkezdtem Airsoftozni, és néha gépen is játszok ilyenekkel, de mindig el tudtam különíteni a valóságot a játéktól, pl hiába lövök halomra mindenkit a játékban pl, a valóságban el nem tudnám képzelni, hogy vkit bántanom kéne. Jobb így, mintha el kéne titkolnia az ilyen játékokat, jobb ha megmarad az őszinteség.
2018. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!