Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Hello kittys órát...

Anyukák! Hello kittys órát megvennétek a fiatoknak ha nagyon szeretne ilyet?

Figyelt kérdés

kb. ilyeneket

[link]


2011. febr. 21. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fekete szíjjal simán megvenném neki. Az én fiamnak Hello Kitty-s fekete telefontartót vettünk. Igaz, hogy poénból, de meglepő módon azóta is használja.
2011. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is simán megvenném a fiamnak. Nagyon jól néz ki!
2011. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
simán.
2011. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A világoskék szíjjal is jó szerintem fiúnak.
2011. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Semmi képpen!!!! Kisgyerekkorban dől el nagyrészt a nemi identitástudat. A hello kittys dolgok meg túl lányosak, és megzavarhatják nemi hovatartozását.Azt javaslom inkább ajánlj neki autóst, tomasost...Ha elmagyarázod neki, hogy az inkább lányoknak illik, biztosan megérti majd.
2011. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, hány éves. 4 éves kisfiamnak megvenné, de ha mondjuk már 10 éves lenne, akkor aggódnék egy kicsit miatta :)


Ez a fiú-lány dolog elég nagy butaság amúgy, mert a lányok meg simán felvehetik az autós, Thomasos stb. cuccokat, ők max. vagányak lesznek benne, de egy fiú egy HK cuccban meg egyből meleg...

2011. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3.vagyok.Nem akarom le szólni azokat akik ellenezték,de megnéztétek az órát??mert abban bizony semmi lányos nincs.Még van kék szíjjal is,ami azt jelenti nem csak lányokra gondoltak.Vannak helló kittis dolgok amik nagyon lányosak,de ez az óra nem az.
2011. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én sem gondolom hogy annyira lányos lenne
2011. febr. 21. 17:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem teljesen unisex. a kék masni miatt meg végképp nem lányos.....

IGEN :)

amúgy meg, ha ő ilyennek örülne, akkor minek kellene mondjuk spiderman-est venni, ha ezt szívesseben viseli. aranyosabb is, mint a nagyon fiúsak!

2011. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nemi identitás dolog... (tegnapelőtt 13:36-os)

apumnak csak fiú tesói voltak, teljesen fiúsan nevelték, mégis meleg lett. elég buta kijelentés ilyet mondanod!!!

2011. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!