Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet barátkozni? De...

Hogyan lehet barátkozni? De most komolyan!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés tudom elég bugyután hangzik,de most komolyan.

Nem mehetek csak úgy oda egy 'csapat lányho',hogy sziasztok,hogy hívnak titeket?

Ez szerintem olyan kellemetlen,van egy hosszú történet és az a lényeg,hogy hanyagolnom kell a társaságot ahol eddig voltam és új barátokat szeretnék keresni (a társaságot olyan okok miatt kell hanyagolnom,hogy rájöttem,hogy én nem ilyen akarok lenne ~cigis,k.urvás,felvágos pi.csa~

szeretek hülyéskedni-hülyülni meg beszélgetni sopingolni magyarul mindent,de nem akarok ilyen lány lenni akit lenézznek meg szeretnék az életben elérni valamit,de nem ez a lényeg.Van elég sok barátom,de szeretnék új embereket megismerni,azt ne írjátok,hogy sportoljak 6 éves korom ota sportolok ,de ott mindig ugyan azok az emberek.Arra gondolok,hogy ha például a strandon meglátok egy csapat lányt hogy ismerhetném meg őket??!

Annyira egyszerűnek tűnik,de mégsem az.

Egyébként 14 éves lány vagyok.Előre is köszönöm.


2010. jún. 23. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Akkor majd a középiskolában új környezetbe kerülsz, ahol szerezhetsz magadnak új barátnőket.
2010. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ö,már középiskolában vagyok egy osztályban a 'barátnőimmel' ;)

Azért köszönöm a választ,csak nem erre vagyok kíváncsi hanem a kérdésre :D

2010. jún. 23. 23:04
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
szerintem éjszaka rabolj el magadnak embereket hurcold le öket egy pincébe,és addig korbácsold habosra a testüket amég nem barátkoznak veled. ;) tuti recept:D
2010. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ahan.gondolhattam volna ,hogy senki sem tudja a kérdésemre a választ.
2010. jún. 24. 10:08
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha már strand, és mondjuk röpiznek, akkor megkérdezheted, hogy beállhatsz-e (nem jössz ki belőle hülyén, röpizni nem lehet egyedül), vagy bármilyen más sporttal ugyanez.
2010. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazából ezzel az a baj,hogy nem szoktak röpizni csak a felnőttek más meg csak vizilabda van,de az meg edzés..De köszönöm,hogy írtál.
2010. jún. 24. 12:12
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
A környékeden nem szoktak lemenni a gyerekek focizni, tengózni, kosarazni? Mert akkor oda is lehetne csatlakozni.
2010. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Vagy nincs közösségi ház a környéken? Ott szoktak programok lenni, érdemes megnézegetni őket, hátha ott könnyebb egy programon ismerkedni.
2010. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Vagy menj le biciklizni, és figyeld meg, hogy mit csinálnak a többiek. Talán jön valami ötlet, amivel odamehetsz.
2010. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Vagy (ez egy kicsit hülye ötlet lesz), de te is csinálhatsz programot. Mondjuk kitalálsz valami dolgot, én most a biciklitúrát hozom fel példának, mondjuk megszervezel egy biciklitúrát, csinálhatsz szórólapokat, ezeket kirakhatod az utcán, közösségi házban, és oda is mehetsz vele emberekhez. Elmondod, hogy van ez a kezdeményezés, és tök jó lenne, ha minnél többen elmennének, (ha jól megszervezed, akkor biztosan vonzó lesz), nagyon jó buli lesz. Még ha nem is mennek el, de ebből talán lesz egy beszélgetés, legközelebb már rájuk köszönhetsz. És ha már 2en elmennek, már az is jó.
2010. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!