Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinàljak? Màr nem bírom...

Mit csinàljak? Màr nem bírom tovább (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom tovább.úgz érzem szét szakadok.nem vagyok egz fisszaszóló gyerek de félek hogy egyszer ki fogok robbanni és akkor kő kövön nem marad.Az a problémám hogz anyám lelkileg kikészít engem,folyton elvárja hogy kitűnő tanuló sportoló legyek,viszont nekem nincs mind 2 re időm.Legutőbb 2-es lett az angol TZ-m és erre teljesen kifordult magából.elvette a telefonom és 6-szor odavágta a földhöz hogz összetörjön utánna meg mindent ami a telefonomon van megnézett képek üzenetek stb...hogy tudnám egz másik telefonról zárolni a telefonom?mit csináljak mert én ígz nm fogom sokáig húzni.már azt vettem észre hogy vagdosom magam.valaki kérlek segítsen mielött késő lenne.
2018. okt. 19. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ezek szerint mégsem tört össze. Mi van rajta, ami miatt anyád még idegesebb lesz?
2018. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne a mában élj. Egyszer te is felnőtt leszel. Tűzz ki egy célt. Haladj aszerint és kész.

A kamaszkor olyan rövid. Hidd el, pár év és nem is lesz már fontos. Amire figyelj, hogy haladj a céljaid felé. Legyen az egy szakma, egy képesség, bármi.

Addig is pedig beszélj anyukáddal az érzéseidről. De ne akkor amikor veszekedtek. Amikor higgadt mindenki. Simán lehet hogy rádöbben, mennyire félre siklott a kapcsolatotok.


Az én anyukámnak is volt egy ilyen időszaka amikor én 15 éves voltam. Mint utólag kiderült a nevelőapám szívta le az energiáját és nem maradt rám. Ha tudom ezt akkor, biztosan másképp kezeltem volna az egészet.

2018. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Magát a telefont nem tudod zárolni, viszont számítógéppel kitudsz lépni a facebook-odból, messenger-ről és az e-mail fiókodból is.

Lehet célra vezető lenne ha beszélnél anyukáddal vagy apukáddal. Sajnos ez a hozzáállás a részéről nem normális.

Kérdező ne vagdosd magad, mert lehet a heg örökre megmarad, nem ér annyit az egész. Tudom hogy nehéz és a fizikai fájdalmak tompítják átmenetileg a lelki fájdalmat de nem ez a megoldás.

2018. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Milyen típus a mobilod, hogy használható ennyi földhözvágás után??

Nagyon érdekelne :)

2018. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lázadj fel anyád ellen, vele fordulj szembe és ne önmagaddal. szerezz rossz jegyeket, nézd ahogy hisztizik. most már nem erősebb nálad. ha hisztizik, mondd hogy hagyja abba, és hagy ott. következő lépés a sírás. mondd meg neki hogy ezzel nálad nem megy semmire. mindezt szenvtelen hangon, semmiképpen ne kiabálj. anyukád egy 5 éves szintjén áll, úgy is kell vele bánni. azt is monhatod neki, hogy a saját vágyait ne rajtad élje ki, menjen tanuljon, sportoljon
2018. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek a választ igyekszek törekedni az összes jótanácsra .amm samsung galaxy s7 edge.ha privátba írsz megmondom a korom.az utolsó válaszolónak:szerintem ez nem vezethet túl sok jóhoz fiú vagyok és ugye hisztizni sírni az nem valami férfias+azért igaz hogy egy hárpia de akkor is az anyám aki eddig nevelt etetett és öltöztetett igaz hogy mind ezt úgy hogy én összeroppanjak belülről
2018. okt. 30. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!