Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Budapesti Amerikai Nemzetközi...

Budapesti Amerikai Nemzetközi Iskola, beíratnád a gyereked ha később Amerikában szeretne élni?

Figyelt kérdés

Ez ugye Amerikai érettségire készít fel. Szeretne majd kimenni csereprotrammal és ott érettségizni majd itt menni egyetemre.

Pár barátnőm gyereke oda jár. Tipikus Amerikai iskola, nagyon szeretik.



#Amerika #Amerikai Egyesült Államok #iskola #magániskola #Budapesti Amerikai Nemzetközi Iskola
2018. okt. 31. 07:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát nézd, ha megteheted és te úgy látod, hogy van értelme, akkor írasd be. Én nem tenném, nekem ez konkrétan ablakon kidobott pénznek tűnik, de ha szerinted jó, akkor mindegy, hogy más mit gondol.
2018. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%
Én szerettem az iskolát, de sok előnyét nem tapasztalom a mostani életemben. Jó, a nyelvet értem és beszélem, de ennyi. Osztálytársaim közül talán egy jutott be Amerikai egyetemre.
2018. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Kapcsolati tőke szempontjából nagyon fontos lehet.

Ide azért komoly pozícióban lévő emberek gyerekei járnak.

2018. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A lanyom ovodastarsanak a batyja jart oda, megtehettek, de azt mondta a kisebbet SOHA nem adna be magansuliba mert semmit se tanult.

Az enyemek szimpla magyar alapitvanyiba jarnak, imadjak, jo az oktatas, eros gimibe felvettek a nagyobbat. Nekem ez pont elég.

2018. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!