Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vezethetek Amerikában a...

Vezethetek Amerikában a Magyar Köztársasági jogosítványommal és útlevelemmel, vagy szükséges csináltatni egy Nemzetközi jogosítványt? Hogy működik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Vezethetsz vele, de maximum fél évig, utána amerikai jogsit kell csináltatnod.
2009. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vezethetsz, ki kell váltanod a nemzetközit. Azzal bármeddig vezethetsz (amíg van vízumod).

(Éltem ott 5 évet)

2009. okt. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja,... ja...


Igaza van az előttem szólónak : ki kell váltanod a Nemzetközi Jogosítványt, külföldön csak ezzel vezethetsz!

(Nem csak az USA-ban, hanem más országokban is.)

2009. okt. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, de itt vagyok az USA-ban, itt kitudom váltani? vagy ezt már buktam amíg itt vagyok?
2009. okt. 4. 02:49
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyan emberek, láttatok már nemzetközi jogsit? az több mint vicc ... mellesleg én is járom egész európát de soha nem kellett semmilyen nemzetközi jogsi, azt se tudják mi az, pont ezért amúgy az unión belül eleve kötelesek elfogadni (ráadásul ha megnézed franciául is ott ban), de az usa-ban is elfogadják, ne aggódj ! és ez tapasztalat, de kérdezz meg egy rendőrt ... bár ha nem hívod fel erre a figyelmét, akkor ezsébe se jut, hogy valami gond lenne azzal. csak honosításnál vannak pl vizsgakövetelmények. én sokat kölcsönöztem is autót az usa-ban és egyszer se volt gond a magyar jogsimmal
2009. okt. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aulac válasza:
Pedig VAN nemzetközi jogsi! az okmányiroda adja ki a meglévő alapján. Csak a régivel együtt érvényes.
2009. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti! Ne keverjük Európát és a tengerentúli országokat. Mert a 2 merőben más.
2009. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem érdemes elolvasni ezt a cikket a nemzetközi jogsiról: [link]
2009. okt. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most akkor mi van? Kell nemzetközi jogsi, ami kb semmibe nem kerül, de akkor mit ér.... Vagy nem kell?
2009. okt. 4. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!