Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hagynátok hogy ezt csinálja...

Ti hagynátok hogy ezt csinálja a gyereketek?

Figyelt kérdés

Nővéremnek kamasz lánya van, és ma amikor voltam náluk, láttam hogy a szobájában van egy fal ammi össze van firkálva. Ő festett, és nem is néz ki rosszul, de akkor is. Ti hagynátok hogy a gyereketek a falra rajzoljon? A lány azt mondta még az évben szeretné befejezni azt a részt, és több holmiát is láttam, amikre volt firkálva.

Ti megengednétek ezg a gyereketeknek?



2018. nov. 21. 18:41
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Amikor nőveremtől kérdeztem hogy nem zavarja e, csak annyit mondott, hogy művészlélek.
2018. nov. 21. 18:43
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

En is volt hogy tiniként festettem a falra (meg volt engedve) jó is lett. Amikor meg meguntam csak kifestettuk a szobát:)


21/L

2018. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Amég a saját helyén firkál szerintem teljesen rendben van, max akkor lennék kiakadva ha tele lenne az összes fal firkákkal vagy depis szövegekkel.
2018. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen. Hagynám kibontakozni a fantáziáját. :)
2018. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem csak összefirkálná, hanem tényleg alkotna valamit, akkor igen (pedig szigorú vagyok amúgy)
2018. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Persze ,én is rajzoltam a falra,mai napig ott van a kutyámról készült festmény.Mivel a kutyám már nem él tilos lefesteni azt a részt.
2018. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Igen, még talán akkor is ha nem annyira tehetséges. Én anno csak annyira voltam kreatív, hogy 2 féle színt választottam a szobámbn és a barátnőmmel kifestettük, meg a szekrényemet festettem még át.
2018. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
A saját szobája. Azt fest a falra, amit akar. Pláne, ha még szép is. Hol van törvénybe iktatva, hogy egy fal csak egyszínű lehet?
2018. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Nincs jobb dolgod,minf a testvéredet kibeszélni? Szerintem inkább ez a probléma, nem az, hogy az unokahugod dekorálja a szobáját.

Firkálni meg a 3 évesek szoktak.

2018. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Persze..

Le lehet festeni később

2018. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!