Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig hagynátok/ha...

Mennyi idős korig hagynátok/hagytátok, hogy cumisüvegből igyon a gyereketek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éves koráig tápis volt, természetesen cumisüvegből itta. Aztán elkezdtem neki bevezetni a tejet, pohárból itattam vele mindig. Viszont reggel és este tápi helyett a tejet még cumisüvegből itta, max kb 1 hónapig. Tehát az én lányom 13 hónaposan tette le végleg a cumisüveget. Én igyekeztem, hogy minél korábban elhagyja.
2013. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nappal? Mert úgy kb. 14-15 hós korig. Reggeli esti tejet nekem még mindegyik csőrös itatóból issza. (5, 3 és 1 évesek). Végülis ez is olyasmi mint a cumisüveg.
2013. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapig kapta cumisüvegből. Utána itatóból 18 hós koráig utána már csak porhából.
2013. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3,5éves és még abból issza,mire iskolába megy biztos leszokik róla,másképp nem issza meg.egyebet mindent pohárból iszik csak a tej az más nála.
2013. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2 éves 8 hónapos a kislányom, és reggel még a tejet abból issza.
2013. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
3,5 éves a fiam, a reggeli és esti tejet cumisüvegből issza. Ezt szereti, miért vegyem el tőle.
2013. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
3 éves lesz májusban,még a reggeli-esti tejcsit abból issza.Imádja,megnyugszik tőle,nemtudom elvenni tőle főleg hogy 2 hónapja született a kistesó.
2013. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4 éves a kisfiam, még cumisüvegből issza a kakaót reggel és este, minden mást pohárból. Nyáron megpróbálom leszoktatni róla. Barátnőm kisfia 5 éves, szintén üvegből issza a kakaót, tejet.
2013. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

3 év 8 hónapos a lányom. Reggel megébred, és már szól is anyuka kakajóóóót. Fel sem kell. Viszem be neki, cumisüvegből fekve csukott szemmel megissza, majd lerakja az ágy mellé, nyújtózkodik és indul a nap.


Megjegyzem amíg nem iszom kakaót reggel én is tiszta kóma vagyok. Néha előfordul, hogy nekimegyek a konyhaajtónak. :) Szóval tőlem örökölte.

2013. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A lányom múlt hónapban lett 2 éves. A reggeli üvegről könnyen leszokott, mert bölcsis, és ott pohár van. De az estihez nagyon ragaszkodik. Próbálkoztam már megbeszélni vele, de mindig azt mondja, hogy nem, neki az kell. Csak nem tudom, meddig jó hagyni. Amíg igényli?
2013. márc. 21. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!