Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon hagynátok 2,5 éves...

Otthon hagynátok 2,5 éves gyereketek, ha apuka alszik?

Figyelt kérdés
Szóval, a nagyokért 3 körül kell elindulnom az oviba (5 perc séta) Apuka éjszakás volt, aludt. A pici háromnegyed 3-kor aludt el. Vártam fél 4-ig, de nem ébredt fel. Fogtam magam és elindultam az oviba. Szerencsére nem ébredt fel...
2015. okt. 21. 16:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Apuka reggel 8-kor ér haza, 9 körül már aludt
2015. okt. 21. 16:08
 2/19 anonim ***** válasza:
Én felébresztettem volna apát, hogy lépek a nagyokért.
2015. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem hagynám felügyelet nélkül. Apa összekapja magát és felkel. Ennyi a megoldás. Vagy viszem nagammal, ha nagyon ne akarom apát kelteni.
2015. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Velünk is volt már olyan, hogy menni kellett, de a lányunk is aludt még.

Én elalvás előtt szóltam az apjának, hogy vele hagyom (ő is éjszakás volt). Ilyen esetben tudja, hogy ha felébred a lány, akkor kel ő is. Épp olyan, mintha éjszak ő lenne a soros a felkelésnél.


Ha nem szólnék neki, akkor vagy felkeltem előtte, vagy viszem magammal a gyereket.

2015. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem szóltam neki, hiszen nem tudtam előre. Fél 12-kor eszünk, és max 1-re elszokott aludni. Nemtudom mi történt, de ma nem volt hajlandó aludni. Épp mielőtt indulni kellett volna.
2015. okt. 21. 16:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon látom a különbséget a délutáni és az esti alvás között. Vagy rosszul értem a kérdést, a 2,5 éves ébren volt?
2015. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindketten aludtak
2015. okt. 21. 16:44
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha mindketten alszanak akkor igen, viszont a másik szülőt felkelteném ha ez nem volt megbeszélve, ne érje váratlanul, hogy ott a gyerek.
2015. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Apát megébreszteném, hogy otthagyom a gyereket vele (de még ő is alszik). Nyitva hagynám mindkét szoba ajtaját és elindulnék a nagyokért.

Néha reggel én is csinálok hasonlót. Felébresztem a páromat, hogy elmegyek kenyértért a kislegény (2 éves) még alszik.

2015. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

miben másabb ez a szituáció mint mikor ketten alszotok és a gyerek meg az ágyában alszik?

nyilván ha sír, arra felkeltek..ugyanígy apuka is felkel rá ha délután otthon hagyod őket...nem értem a kérdést...igen, otthon hagynám, hiszen felügyelet alatt van...ha felkel, apa is kel vele.

2015. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!